LV RU
www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Attieksme pret darbiniekiem

Pasažieru vilciens - Attieksme pret darbiniekiem

Darbiniece Anita, kura kā neuzveicama slimība joprojām atrodas uzņēmumā, atļaujas pret darbiniekiem izturēties pazemojoši, atļaujas ar darbiniekiem runāt paaugstinātā tonī, noniecinot darbinieku personību, situāciju nevis normāli izskaidro, bet bļaudama sāk uzbrukt ar pārmetumiem. Psihenē viņai vieta, nevis darbā ar cilvēkiem. Kamēr viņa atradīsies saskarsmē ar konduktoriem, situācija ar konduktoru nepietiekamību tikai vērsīsies plašumā. Viņai labi ir tikai tie, kas viņu personīgi simpatizē.

15.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

H

Комментарии (2)

J Javix 17.12.2019

Pašiem savā starpā ir jātiek galā! Nevis darba konfliktu ārpus darba jāiznes!

Vagons Komā 21.05.2020

Lai iet strædæt uz adafaino sūdu vagonu, tur dorošvien izturas kā pret karaļiem, jontur neviens negrib. Tur smird tā,ka cilvēki parubās, pirms tam redzot halucinācijas. Kkāds slimais maksā,lai cilvēki ar to brauktu, un cilvēki taupa uz vilcienu un piedalās šajā attālinātajā simtâjī (human centipede).

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы