www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Konduktora atteikšanās izsniegt biļeti

AS Pasažieru vilciens - Konduktora atteikšanās izsniegt biļeti

26.08.2023. Pl.17.11 braucu ar vilcienu no Ogres uz Rīgu. Tā kā nebiju paspējusi kasē iegādāties biļeti, lūdzu konduktorei izsniegt man biļeti, uzrādot 2. Grupas invalīda apliecību. Konduktore paskatījās uz apliecību, atmeta ar roku uz aizgāja tālāk. Kad viņa otrreiz gāja garām, es lūdzu, lai man tomēr izsniedz 0 biļeti, uz ko konduktore atbildēja, ka nekādu biļeti man nedos, jo ogrē klase strādā. Konduktorei (gara auguma tumšmatainai jaunai sievietei) mugurā bija melns mētelis un žetons ar vārdu nebija redzams, tādēļ jautāju, kā viņu sauc. Konduktore atteica, ka viņa nedrīkst nosaukt savu vārdu.
Pasažieru vilcienu konduktora kontroliera darba instrukcijas 25. P. Paredz, ka konduktoram ir jāpārdod pasažierim biļete, ja viņš to lūdz. Nezinu, vai 2. Grupas invalīdam būtu jāmaksā papildus maksa, bet es to būtu darījusi, ja konduktore to pieprasītu, bet ivņa vispār atteicās man izsniegt biļeti.
Vēlos lai jūs noskaidrot šo jautājumu un sniegtu man atbildi, jo ar vilcienu braucu regulāri un 10 gadu laikā tas bija vienīgais gadījums, kad man atteicās izsniegt biļeti.

27.08.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

VSR 27.08.2023

Haļavšiks, kurš dzīvo uz citu nodokļu maksātāju rēķina un vēl kačā tiesības? A na... aiziet nevēlies?

B bizdabols 13.09.2023

Tikai ja pasažierei būtu tā biļete jāpērk pa naudu,tad diez vai viņa tā uzrunātu to konduktori,bet drīzāk izlikdamās neredzam konduktori.Pilnīgi tie nultās biļetes pasažieri jau krīt tik uz nerviem,ka gribas tos pataisīt ne par 2 grupas invalīdiem,bet par 1 grupas invalīdiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы