www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikts serviss

Panda Taxi - Slikts serviss

Tika pasūtīts panda Taxi (05.12.16) uz plkst. 14:00 jo bija jābrauc uz darbu, strādāju aviokompānija, kurā katra minūtē ir svarīga. Plkst. 13:52 tika atsūtīta SMS ka taksis pasūtīts uz 14:00 un konkrēta mašīna. Taču plkst. 14:00 tika zvanīts, ka šoferis kavēsies 5 min, tas vel būtu pieļaujami, taču rezultāta Taxi atbrauca tikai plkst. 14:15, kā rezultātā tika nokavēts darbs uz kuru neder attaisnojums "neatbrauca taxis laikā". Jūsu risinājums?

A

Комментарии (4)

Cinisks raksts no aviosabiedrības pārstāvja. Ja lidmašīnu reisi kavētos tikai par 15 minūtēm, būtu jauki. Kad ar pārsēšanos lidoju ar 3(!) stundu logu un lidmašīna nokavējās "tikai" 4,5 stundas, kā rezultātā nokavēju nākamo reisu, neviena no aviokompānijām NEKĀDU risinājumu nepiedāvāja!

L Liarliar 05.12.2016

Risinājums? Izvēlēties citu taksometru kompāniju. Es parasti izmantoju Rīga SOS taksi, tas nekad nav pievīlis,neatkarīgi no tā, vai piesaku braucienu no Rīgas vai Jūrmalas. Vienīgi, ja brauc no Jūrmalas, tad labāk pieteikt iepriekšējā dienā. Un taksometrs ierodas precīzi.

PogaPodzina 09.12.2016

Laicīgāk vajadzēja pasūtīt taxi,

P Pim Pirim 12.12.2016

Pamegini noladet TAXIFY aplikaciju,varesi redzet kur atrodas Tavs taxi. Nebus vairak jaklausas taja meligaja dispiceree.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы