LV RU
www.sudzibas.lv Panda Taxi Nepieklājīgs šoferis

Panda Taxi - Nepieklājīgs šoferis

Svētdien, 26. Janvārī, ap plkst.12 izsaucu taksometru uz Akadēmijas ielu 1. Kamēr rūpējos par savu bagāžu, nepaspēju izlasīt sms ar mašīnas numuru. Šoferis jau zvana, ka ir piebraucis, bet ielas otrā pusē. Skatos, neredzu, jo mašīna ir netrafarēta ar numuru lt9764. Aicinu pārbraukt ielas otrā pusē, ko šoferis arī izdara. Ļoti nepieklājīgs, nesveicina, uzbļāva manam vīram, ka lielais koferis pa priekšu jāliek, tad pārējā bagāža. Kamēr mans vīrs sanesa līdz mašīnai pārējo bagāžu, no šofera mutes atskanēja atzinīgs mūsu bagāžas novērtējums: "Ņe Figa Sebe! ". Kad atbraucām līdz mājām, vīrs samaksāja, es teicu "paldies", uz ko šoferis vispār neatbildēja.
Es jūsu uzņēmuma pakalpojumus izmantoju no pašas pirmās dienas, bet tik nepieklājīgu šoferi vēl nebiju redzējusi.

In

Комментарии (3)

Tu Turkey901 27.01.2020

Jūs pasūtat taksometru bomžu kantorī, kur pārvietojas ar sajātām automašīnām par limonādes tarifu ar nelabvēlīgu kontingentu pie stūres.
Šeit neesat tiesīga celt pretenzijas par baucienu, kurš knapi nosedza pašizmaksu!
Gribat kvalitāti - zvaniet baltic taxi vai red cab, samaksātiet vairāk, toties šoferi piekljīgi un akurāti, kaklasaitēs, automašīnas ir drošas, lai ar tām pārvietotos ceļu satiskmē!

Vi vitols 27.01.2020

Ja jūs gribat augstāku servisu, tad jāpasūta taksometrs no Piemēram no Red cab.

Tr Trolljäger 19.03.2020

ņēfiga sebe šoferis patrāpījās!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы