LV RU
www.sudzibas.lv Panda Taxi Nepieklājīga uzvedība

Panda Taxi - Nepieklājīga uzvedība

Izsaucu taksi no Rīgas lidostas brauciena laikā viss bija kārtībā, bet kad taksists aizveda mani līdz galapunktam atteicās pieņemt manu maksājumu ar karti, kaut pasūtot taksi jautāju vai varēs maksāt ar karti un man atbildēja jā . Taksists sāka kliegt uz mani par to, ka vēlējos maksāt ar karti un aizslēdza durvis ,lai es nevarētu izkāpt ārā. Kad taksists nomierinājās izrādās, ka viņam bija kartes termināls viņš vienkārši nevelējās viņu izmantot.Kopš ši notikuma vairāk nebraucu ar panda taxi.

An

Комментарии (2)

Džozefīne 21.12.2019

Man ar Panda taxi ne reizi nav bijušas šādas problēmas, pilnīgi liekas, ka cilvēki šo visu izdomā aiz garlaicības.

Tu Turkey901 21.12.2019

Panda taxi ir operatoru dienests kurš knapi velk galus kopā dēļ yandex ienākšanas tirgū, tāpēc ir gatavi sadarboties ar jebkuru kreiso kantorīti, lai tikai noturētu vēl dažas mašīnas vairāk!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы