LV RU
www.sudzibas.lv Panda Taxi Briesmīgs serviss

Panda Taxi - Briesmīgs serviss

Strādājot vecrīgā izmantoju takšus bieži. Pēdējo 7! Reižu laikā taksis nav ticis nodrošināts (nav atbraucis vai pat piezvanīts par izsaukumu līdz nākamajam rītam (nekad) ) vai arī ir bijis jāgaida 30 min (kuru laikā jau paspēju aizbraukt ar citu taksi) , uz zvaniem dispičerim - nulle atbildes. Dzirdēju no taxify vadītājiem, ka uzņēmums iet uz bankrotu un apkalpo tikai vip klientus. Bet tad neizlieciet reklāmas un vispār nepieņemiet sūtījumus! Kādēļ ir jāmaldina klienti! Sliktākais takšu uzņēmums rīgā!

W

Комментарии (5)

S Sergej Sergeevic 22.08.2018

VIP klienti Panda Taxi ? :)))))))))))

lorensa 22.08.2018

Tak lieto Yandex taxi aplikāciju un nebūs nekādu problēmu,auto piebrauc nosakot klienta atrašanās vietu un uzreiz redz kāda summa būs jāmaksā par braucienu.

retas_sudzibas 22.08.2018

Panda vispār man liekas, ka drīz tiks izšauta kā korķis ārā no takšu biznesa. Apkalpošana, arī no manas pieredzes, ir ļoti zemā līmenī un arī tie darbinieki izskatās, ka pazaudējuši jebkādu entuziasmu tur strādāt.
Izmantojiet Taxify! Pagaidām no manas puses nav bijusi neviena sūdzība. Laipna apkalpošana un patīkami braucieni. Šiem tak zvaigznītes jāpelna :))

Dainis 22.08.2018

Izmantojiet Taxify, pandas ir mirstoša kompānijā, jo vēl izmanto telefon centrāli! Kā savulaik gandrīz izmira alviksa, viņu vietā vēl tas yandex ienācis(pandas advancētā versija ) Taxify tāpat viņus izkonkurēs.

T Taksistsdrver 21.01.2019

Везде есть хорошие водители такси,но их очень мало.Если Вас везут без обмана,то Вы это не цените...Жадные и скупые ходите пешком и не отрывайте таксистов от работы с нормальными людьми.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы