www.sudzibas.lv Panda Taxi Attieksme pret klientu

Panda Taxi - Attieksme pret klientu

Svētku dienā izvēlējāmies izmnatot šīs firmas pakalpojumus,un ta kā bijām divi pieaugušie un trīs bēni,nezināju vai varēsim visi braukt ar vienu mašīnu,vienā virzienā viss bija kārtībā aizbraucām līdz gala punktam un paldies šoferītim,kas bija jauks un viss bija kārtībā,bet atpakaļ ceļā viss vairs nebija tik jauki,sarkanas mazdas pandas šoferis uzreiz dusmīgā balsī jautāja cik jūs esiet cilvēki uz ko atbildēju,jā zinu,ka esam 5 cilvēki,bet šurp ceļā it kā nebija problēmu uz ko viņš uzreiz nosauca mums summu dubultā,uz ko ,protams,atbildēju paldies mēs nebrauksim.Nekad vairs neizmantošu šīs firmas pakalpojumus,un ne jau tādēļ ka nevarēju samaksāt,bet tieši šīs attieksmes dēļ,kur cilvēks grib uzvārīties uz maziem bērniem,vienkārši pretīgi un viss....Žēl,ka ir šādi cilvēki,kas ir ar tādu attieksmimi pret dzīvi..

A

Комментарии (4)

P Pipars 19.11.2012

Tāpēc jau izsaucot taksi Jums ir jābrīdina, ka vajadzēs 5 vietas, lai sūta ietilpīgu mašīnu. Un es nemaz nesākšu runāt par bezatbildību, kas saistīta ar drošību (jūs vēlaties vēl riskēt ar savu bērnu dzīvībām?)...

Runājot par attieksmi, ja tāds dusmīgs šoferītis, uzmet fakuci, pagriezies un ej prom

A akuarius 19.11.2012

Vienu no bērniem varēja ņemt klēpī, tādējādi piesprādzējoties.Runa ir par to, ka šoferis par dubultu samaksu var vest un par normālu nē.Vareja pateikt nevedīs un viss, par to ir šis stāsts...

P Pandataxi 22.11.2012

Labdien! Esmu tas pats shoferis kursh Jums Piedavaja, dubultu summu lidz jusu adresei. Ar sarkano mazdu. No cil veciska viedokla jUS LABI SAPROTU. tAGAD pASKATISIMIES NO MANAS SOFERA PUSES (GRIBU PAZELOTIES), Ja apstadina latvijas valsts celu policija vai musu Rigas municipala policija, oficialais sods ir lidz 500ls. Neoficialais svarstas ap 10-20ls. Oficialaja gadijuma mashinai un taksometru parvadashanas firmai tiek anuleta gada licenze kuras cena ir 250 ls gada. Es Jums nosaucu summu 7ls. Ta bija ta cena ar kuru es biju gatavs risket, spelet lotereju, nokers nenokers.
Ir vel cits aspekts, pasazieru drosiba. Nekas jau nebus soreiz, runa iet par avarijas situacijam. Parasti ja notiek csn, uzjautajiet jebkuram soferim neviens to negaidija tiesi tani bridi vai diena. Tas nav paredzams!!! Un noteikumus kads ir izdomajis balstoties no drosibas viedokla!
Novelu turpmak, Jus esat mate, savu bernu paraugs! Piemaksajiet 2 LS un izsauciet mikroautobusu! Ir lietas uz kuram ekanomet nevajadzetu! Musdienas asperins maksa 3ls.
Loti atvainojos par Jums sagadatajam neertibam. Turpmak dzive novelu izkatit lietas ne tikai no sava skatu punkta!
Lai veicas!
Ar cienu sarkanas mazdas soferitis ;)

P Pipars 22.11.2012

Tas ir tieši tas, par ko es runāju. Starp citu, doma, ka kāds paņem bērnu klēpī un tas ir droši, ir galīgi aplama. Pat reklāmas rullīši ir par to kā jāpiesprādzējas. NEKAD neiedomājaties, ka jūsu klēpis pasargās bērnu no nežēlīgā Ņūtona (ar to es domāju parastu fizikas likumu). Ar vai bez tās drošības siksnas, mātes klēpis diemžēl duelī ar Ņūtonu zaudēs. Toties ir kas labs visā šajā pasākumā, būsiet ieguvusi mācību un turpmāk zināsiet, ka vīrs jāatstāj mājās, lai mazgā traukus un taisa ģimenei vakariņas :D Un galu galā, viss ir labi, bērniņi veseli un nekas traks nav noticis :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы