LV RU
www.sudzibas.lv Panda Taxi Darba algas namaksāšana un VID nodoklu parādi

PAIS.LV & PANDA - Darba algas namaksāšana un VID nodoklu parādi

Pus gadu nostrādāju pie taxi pandas apakšuzņēmuma pais.lv un saskāros ar šādām problēmām: 1; darba algas nemaksāšana 2 ; netika nodrošināts darbs jo mašīnas nebīja tehniskā stāvoklī lai veiktu darba pienākumus 3; darba devējs ar savu šarmanto sieviņu vienmēr ar baroja ar tukšiem solījumiem. Uģa paisa parāds man kā kā darba ņēmējam pēc vdi apreiķina sastāv 634 eur un nodokļu parāds vid uz šodienu ir 4000eur. Jautājums ir, kā panda uz šo visu skatās?

Комментарии (5)

Работяга 17.07.2017

Jasudzejas tiesa!

TasEsLV 18.07.2017

Pandai vienalga par apakšuzņēmumu - ka tik vadā.. un tās mazās firmeles iesniedz maksātnespēju un lieta beigta.

I Ildarssvikis 18.07.2017

Kur ir VID ka viņu vajag. Mūsu valstī korupcījas nav , vai ne?

E Ezis_88 08.09.2017

Tu droši vari vērsties tiesā, tiesa izvērtēs vai Tu šo naudu esi saņēmis vai nē. To Tev neviens neliedz darīt! Tā kā izskatās, ka Tu to nedari, varbūt "velns nav nemaz tik melns" kā Tu to pasniedz.
Ildar Sviķi- cik es zinu, Tev katrā firmā ir problēmas...

P par to pašu 08.09.2017

Tur jau tā lieta, ka viņu neviens savā uzņēmumā negrib redzēt ,viņš ( apmēram) zin savas tiesības , bet negrib saprast pienākumus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы