Ozolciems Inita Muceniece - Nomocītie tūristi

Šoreiz vēlos pabrīdināt visus tos, kuri domā aizbraukt uz Bulgāriju ar Ozolciems tūre ekskursijas ceļojumā „Bulgārijas saulainais krasts 21.09. - 30.09.2012”.
Ja vēlaties katru dienu pavadīt ~18 stundas autobusā braucot cauri visai Austrumeiropai, tad zināt šeit jūs to saņemsit! Un ne tikai – jums nāksies būt ļoti pacietīgiem, jo nedz grupas vadītāja Inita Muceniece nedz šoferīši neko nedarīs lai atvieglotu šo braucienu. Kādu paskaidrojumu par to uz kurieni ved ceļš jums būs jāizspiež ar varu no šīs sievietes, bet par karsto ūdeni dienišķai tējas krūzei varat pat nesapņot, kur nu vēl siltas vakariņas! Maize un ūdens (protams, ja būsit to paņēmuši līdz) - jūsu iztika šajā braucienā!
Jūsu priekšstatam zemāk aprakstīšu mūsu ceļojumu jūnijā.
Ieņēmām savas vietas autobusā 6 no rīta un sākām tālo ceļu uz Bulgāriju. Izbraucot Lietuvai, Polijai un Slovākijai vienā dienā iebraucām Popradā 12 naktī! Šī diena pagāja vairāk vai mazāk, kā visos iepriekšējos braucienos – pat piestājām Polijā pie ēstuves un paēdām pusdienas! No rīta atkal ceļš ar īsu apstāšanos Ungārijas pilsētā Egerā, ekskursija pa pilsētu par papildus samaksu pusdienas un vīna degustācija (vietējā gide jauka un zinoša) un tad atkal ceļā - līdz Rumānijai, kur ieradāmies 3 naktī!
Nākošajā dienā īss skrējiens cauri Rumānijas mazpilsētai Šigišoārai un piedāvājums negaisa laikā apmeklēt Drakulas pili – ekstrēmi- kāpiens kalnā pa slideniem un asiem akmeņiem spēcīga lietus laikā, bet galīgi neinteresanti un, protams, ne par mazu naudu – tikai ieeja pilī vienam cilvēkam 6 Ls. Tad atkal mokošs ceļš uz Bulgāriju – ierašanās viesnīcā atkal 3 naktī! Latvijā Līgo.....
Bulgārijas viesnīca, ko piedāvā šī tūrisma aģentūra ir ārpus jebkuras kritikas – divvietīgais numurs ar 4 gultām, karstais ūdens tikai ap12 dienā un tad maksimums tikai 30-45 minūtes! Gultas veļa un dvieļi ir lietoti apmēram gadus 3 bez apstājas un mazgāti ar ļoti zemas kvalitātes pulveri. Nevienas liekas rozetes. Vienīgais, kur pa nakti varat uzlādēt tehniku ir televizora rozete. Ja šobrīd vēl šaubāties braukt vai nebraukt- iesaku līdz ņemt: tējkannu, termosu, fēnu, pagarinātāju, dvieļus..... Un vēl viens ieteikums, tā kā izejot no numuriņa izbeidzās arī elektrība un ledusskapītis nestrādā – pielietojiet viltību un tajā vietā, kur ir jāieliek karte – ievietojiet kādu stingrāku papīra gabalu – elektrība būs! To gan ir vēlams darīt pēc tam, kad apkopēja būs atnesusi tualetes papīru un iznesusi miskasti - vairāk viņas neko nedara!
Jā un ēst šajā viesnīcā neiesaku – ceptas olas (ja neesi ieradies 7 no rīta – ēdīsi tās aukstas), nenosakāmas izcelsmes sagrieztas un apceptas desas (tas laikam tamdēļ, lai nejūt to vecumu), iepriekšējās dienas makaroni, siera un desas izstrādājumi. Krūžu vietā vienreiz lietojamās plastmasas glāzītes, karsta ūdens nav arī termosos, knapi silts, tēju pagatavot nav iespējams. Vienīgais, kas bija ēdams – gurķi, tomāti un arbūzi !
Vienīgais, ko nevar noliegt – saule, smilšu pludmale un melnā jūra bija pēc programmas – gaiss +31, ūdens +25!
Kā jau visur arī šeit pludmales zonā bistro, restorāni un kafejnīcas, veikaliņi un tirdzniecības vietas pietiekami dārgas (lētākais kebabs 2 lati, otrais ēdiens ar salātiem ap 10 Ls). Iesaku uzmanīties un pajautāt kāds valūtas maiņas kurss būs tieši jums, jo pie maiņas punktiem ir norādīts viens, bet ieejot iekšā, tieši jums aiz muguras būs cits (kuru ieraudzīt var tikai tad ja zina, ka tas tur atrodas), starpība 1.95/1.57 – mainot 100 Eur ir iespēja zaudēt~6 Ls
Lielākā daļa mūsu grupas bija izvēlējusies arī papildus braucienu uz Stambulu, jo ļoti kārdinoši bija nokļūt turp un atpakaļ par 35 Eur, bet neviens jau nevarēja zināt, ka gan šoferīši, gan grupas vadītāja brauca turp pirmo reizi! Sākām ceļu 00:30 un braucām līdz robežai ~6 stundas – īsi pirms robežas pārdzīvojām diezgan baisus skatus – ceļa vienā pusē krauja, otrā starp ceļu un klinti ar akmens nogruvumiem grāvis un protams, serpentīns ar diezgan īsiem posmiem, pagrieziens pēc pagrieziena...
Uz robežas sapratu cik „profesionāla” ir mūsu grupas vadītāja – viņa, kā pirmā ar savu PILSOŅA pasi nopirka vīzu iebraukšanai Turcijā Nezinātājiem paskaidrošu – iebraukšanas vīzu Turcijā ir jāpērk tikai nepilsoņiem!
Turcijā mūs sagaidīja ļoti zinošs vietējais gids, kurš diezgan labi un patiesi interesanti vadīja ekskursiju pa pilsētu un arī izbraucienu ar kuģīti pa Bosforu.
Vakarā bija paredzēts, ka mēs no Stambulas izbraucam 20.30 un bija skaidrs, ka pret rītu būsim viesnīcā, bet tad kad pienāca noteiktais laiks, sapratām, ka autobusa nav! Mūsu grupas vadītāja parunāja pa telefonu un aizskrēja prom neko nepaskaidrojot 30 cilvēku grupai, kuri palika vieni svešā pilsētā! Pēc stundas grupas vadītāja atbrauca pati un atveda arī mūsu autobusu! Izrādījās, ka viņa šoferīšiem nebija atstājusi naudu stāvvietai un tie savukārt „nostājās pozā” un gaidīja viņu!
Tad, protams, atkal robeža, kur bija diezgan gara rinda lai saņemtu izbraukšanas zīmodziņu (bet tā jau uz tām robežām notiek), pie viesnīcas piebraucām 6 no rīta un grupas vadītāja mums paziņo, ka paredzētajā ekskursija uz Nesebru un Sozopoli izbraucam plkst.16, tas nozīmē, ka atgriezīsimies atkal ap vieniem naktī! Bet neko darīt – gribās jau kaut ko no tās Bulgārijas redzēt. Vietējā gide bija savos augstumos – profesionāls un interesants stāstījums, iejūtīga attieksme.
Nākošajā rītā sākās diezgan murgainais atceļš uz mājām – Rumānijā plkst. 3 naktī viesnīcā – no ekskursijas pa pilsētu vienbalsīgi atteicāmies, jo to mums piedāvāja veikt 9 no rīta – 15 minūšu ceļš kājām gar lielceļu, tad vēl brauciens ar tramvaju līdz vecpilsētai – stundu gara ekskursija un tieši tāds pats maršruts atpakaļ uz autobusu, jo 12 jāizbrauc!
Mūs gaidīja ceļš līdz Ungārijas Miškoļciem- Topoļciem, kur varējām atvilkt elpu un atpūtināt ķermeni Termālajos baseinos – šeit bez piedzīvojumiem. Tad, protams, atkal ceļā un šoreiz nakšņojām viesnīcā pie Krakovas atkal, protams, 1 naktī.
Pēdējā dienā Polija (o! otro reizi pa 10 dienām mūs ieveda paēst siltu ēdienu!), tad Lietuva un beidzot Latvija! Stāvvietā bijām pulksten vienos!
Ja jūs vēl pēc šī apraksta vēlaties braukt šajā ceļojumā, tad noteikti nepērciet to par pilnu maksu, mūsu autobusā bija cilvēki, kuri maksāja gan 365, gan 245, gan 199 latus – bet, manuprāt, par šādu servisu arī tas ir daudz.

K

Комментарии (10)

L Lailailai 16.07.2012

Un kur gan grupas vadītāja vaina? Starp citu - Drakulas pils naktī, lietū un ja vēl paveicas ar zibeni un negaisu - kur lielāku efektu dabūt? Un 6 Ls par ieeju jau nu nekā nav tūrfirmas vaina. Par viesnīcu - viesnīca jau atskaites nesūta - zināt, mums problēmas ar rozetēm, un firma rezervē 2* vai 3* viesnīcas, un te - kā nu paveicas. Slikti tikai, ka ceļi nav saplānoti, un ne "akmens" programmas sastādītāja lauciņā.

K KOKO 16.07.2012

Lailailai - un šo jūs nosauksit par profesionalitāti: Uz robežas sapratu cik „profesionāla” ir mūsu grupas vadītāja – viņa, kā pirmā ar savu PILSOŅA pasi nopirka vīzu iebraukšanai Turcijā.Nezinātājiem paskaidrošu – iebraukšanas vīzu Turcijā ir jāpērk tikai nepilsoņiem!

L Lailailai 17.07.2012

Nu ja grupas vaditajas, par savu naudu pirkta viza, ir visdrausmigakais greks, tad jusu nervi tiesham ir totali chupaa. Programmas planosana izskatas tiesam garam-piekritu, bet viss parejais jusu teksta ir hiperemocionalitate. Izskatas, ka ta nabaga Inita iebraucot viesnicas 2-3 nakti meginaja maksimali glabt programmu, lai vismaz kaut ko redzat-kaut nakti un par nakts cenu.

R runcisbegemots 19.07.2012

Braukt šādu gabalu ar autobusu un sūdzēties? Par KO?
Sarēķiniet attālumu, vidējo braukšanas ātrumu un padomājiet, vai bija reāli kaut kur nokļūt ātrāk?!
Programmu pirms ceļojuma iegādes vajag lasīt, nevis "braukt" virsū grupas vadītājai, kas (spriežot pēc apraksta) tiešām ir darījusi visu, lai programmu izpildītu!

K KOKO 19.07.2012

par to ka Ozolciems nebija saplānojis braucienu un nepiedāvāja naktsmājas laicīgi (vismaz ap 12 naktī gribētoas apgulties!) - programmā nebija rakstīts, ka viesnīcā būsim 3 naktī! Par grupas vadītāju: grupas vadītājai vismaz vajadzēja informēt cilvēkus, ka karstā ūdens autiobusā nebūs un ēst varam tikai to ko esam paņēmuši līdz. Nebija iespēju pat apliet sauso zupiņu ar karstu ūdeni! Jo piedodiet, ceļmalas tualetēs no krāna tek tikai aukstais ūdens. Un vai tas ir normāli, ka braucot autobusā ceļotājiem ir jāskatās ceļa zīmes, lai saprastu, kur atrodas un cik kilometru ir līdz nākošai nakšņošanas vietai. Grupas vadītāja visu laiku guļ! Emu braukusi ar dažādām aģentūrām Averoja(Francija), Airisa (Čehija), Impro (Ungārija), Buta turs (Horvātija), ECC (Vācija) kuras ir parūpējušās par kartēm, dažādiem informatīviem materiāliem, tēju, kafiju un karsto ūdeni autobusā - tās nav nekādas ekstras! Un ziniet visos šajos braucienos grupas vadītājs RŪPĒJĀS lai ceļotājiem brauciens būtu ērts un patīkams!

L Lailailai 21.07.2012

Mani rodas parlieciba, ka temas autore kaut kadu iemeslu del ir "uzedusies" taisni tai Initai. Un ja Inita butu e.gelis, tad no KOKo "dabutu biete" par engelismu. Sarga mus no nervozajiem.

I inenetasidra 23.07.2012

Šis nav mans brauciens, bet strādājot par gidi esmu saņēmusi arī dažādus aizrādījumus.
Cilvēki grib ceļot lēti, lielus attālumus, ērti, tie ir cilvēki, kuri daudzi vispār nesaprot neko no braukšanas autobusā, jo domā, ja tualete, tad 8 dienas visi var kārtot savas vajadzības.Kuriozs no pieredzes tieši darbā ar šo firmu.No rīta tūriste ieskrien autobusā un pirmais, ko pajautā, kur tualete, jo 0, 15 žēl maksāt, ļoti cietusies, gaidot, kad pienāks autobuss...šos stāstiņus var turpināt bezgalīgi
Inita, personīgi Tev anekdote, varbūt noderēs, zinu, ka strādā perfekti un Tavas ekskursijas ir foršas!
Anekdote:
Sieva aiziet pie ginekologa un saka:, , Dakter, vīrs saka, ka man ir zirga dirsa!
Ārsts raksta, sieva jautā, ko., , Es Jums rakstu norīkojumu pie vetārsta!, ,
Vetārsts atkal kaut ko raksta, sieva protams jautā, ko un atbilde ir:, , Es Jums rakstu atļauju, ka varat dirst uz ielas, jebkurā vietā un laikā, ,
TŪRISTI, PIRMS DODATIES BRAUCIENĀ, PASKATIETIES, KĀDUS ATTĀLUMUS ESAT PIEKRITUŠI VEIKT, TAD NEBŪS PROBLĒMAS, KA VĒLU ESAT VIESNĪCĀ!

S Sergioshi 23.07.2012

Tiko kā atbraucu no Čehijas. Par Intu neko sliktu nevaru teikt, ja nu vienīgais - no smēķēšanas vienreiz dabūs sev galu. Cita lieta - autobuss. Visu ceļu - siltumnīca, un tas vēl lietainā laikā. Tiešām nevar nodrošināt ar mūsdienīgu autobusu, neviss zārku ar virināmiem caurumiem griestos:( Ūdeni deva tikai stāvvaietās, bet pareizi ar, drošības dēļ. Kas attiecas uz šoferiem - neko sliktu neteikšu - atsaucīgi un laipni. Viesnīcas bija gan labas gan ne pārāk, bet ar gidi tam nav sakara. Tūroperatoram tak arī vajag nopelnīt, ja kāds grib kārtīgu braucienu, lai brauc viens un izvēlas visu paC.

I ingaberz 19.09.2012

Arī es esmu braukusi ekskursijā ar Initu- tas gan bija daudzus gadus atpakaļ, bet - varu teikt tikai visu to labāko.
NEVAR GRIBĒT LIELU BAUDU PAR MAZU NAUDU.
Ja gribat par salīdzinoši nelielu summu kaut kur aizbraukt, tad jārēķinās ar dažādām neērtībām.
Ja tas nepatīk- lūdzu 600 lati un par 2 stundām esat Bulgārijā 5* viesnīcā un dzīvojiet kā karalis.

A anastasiayah 05.12.2012

Esmu braukusi uz ekskursijām ar Ozolciems tūrēm vairākas reizes un jau 6 gadus, neko sliktu nevaru pateikt par brauceniem. Tieši šovasar biju Itālijā ar Baltatours tūres ekskursiju, kā arī varu teikt, ka grupas vadītāja bija ļoti laba, redzamas profesionālas prasmes, stastija ari visu divās valodās. kolektīvs braucienos arī bija draudzīgs. Tieši sakarā ar Ozolciemu, visas grupas vadītājas ar kurām biju braucienus brīnišķīgi strādāja, ir ļoti draudzīgi un varēja palīdzēt ar nepieciešamo informāciju. Saistība ar autobusiem vai viesnīcām varu teikt, ka viss neizskatās tik slikti un par tādām cenām ir diezgan apmierinoši. Piemērām, Itālijā mēs dzīvojām pie pašas jūras, bet Nicā paša centrā, kas bija ļoti ērti. Tomēr, cik ir cilvēku, tik daudz arī ir viedokļu. Man, piemērām, vairāk patīk braucieni ar autobusu, jo var apskatīties visu, kas notiek tev apkārt un uzzināt daudz, ko jaunu. Tāpēc iesaku izvēlēties Ozolciems tūres, jo cenas ir apmierinošas un braucieni interesanti, kas dod iespēju atstāt labas atmiņas, atpūsties un forši pavadīt laiku.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы