www.sudzibas.lv Novatours Online krāpšana

Novatours - Online krāpšana

Novatours Online tirgo zilu gaisu, ceļojumus kuros nevar aizlidot, jo apstiprinājumu jūs saņemsiet tikai pēc divām darba dienām, bet tu ka jūs nevarat aizlidot jūs uzzināt tikai pēc pirkuma veikšanas! Kāpēc nekur mav minēts šis aspekts pirms pirkšanas? ! Kāpēc tiek piedāvāts nopirkt to kas nav iespējams, ceļojumu kurš neeksistē pēc būtības? !? Totāla krāpšana! Es nopirku ceļojumu svētdienas rītā 10 uz pirmdienas rītu, pētīju lapu 2 dienas visu izlasīju no a-z un nekur nebija minēts, ka ceļojuma apstiprinājums jāgaida no tūrisma aģentūras 2 darba dienas! Kad samaksāju saņēmu emailu ar šo fantastiski smieklīgo informāciju!

22.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено ĻOTI Nikna Māte 22.05.2022

Apsolūti trūkst informācijas, kas kur kā jādara, kur jāreģistrējas, kur jāskatās, kas jāpārbauda, bet zvanot uz sos visu izdevās saprast un strisināt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы