www.sudzibas.lv nodarbinatiba.lv Piedāvā palīdzību, bet neatbild.

nodarbinatiba.lv - Piedāvā palīdzību, bet neatbild.

Šī lapa ir paredzēta tiem, kas ir pabeiguši augstskolu / universitāti, bet nespēj atrast darbu, jo nav pietiekamas darba pieredzes. Lapa piedāvā palīdzību atrast praksi, pēc kurām bieži ir iespējams noslēgt darba līgumu, ja praktikants sevi pierāda.
Pieteicos, jo Universitāti esmu beigusi un iekļaujos vecuma kategorijā, man bija tikai 5 prakses. Izbraukāt man nebija iespējams uz citām pilsētām. Ja atrastu praksi savā apkārtnē, cerēju ,ka būs iespēja arī iegūt darbu. Aizpildīju anketu un bija paziņojums ,ka ar mani drīzumā sazināsies. Diemžēl, pagāja vesels mēnesis un nekādas atbildes. Vakanču sarakstā nav iekļauti -Talsi . Tagad pati esmu atradusi darbu saviem spēkiem , tēmā par ko esmu mācījusies. Nesaņēmu palīdzību. Un jā , veselu gadu sūtīju vakancēm , līdz paņēma cilvēku bez pieredzes. Visur prasa vairāku gadu pieredzi.

Комментарии (1)

S Saulite777akmens 27.07.2021

Atbildi tomēr , mēnesi par vēlu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы