www.sudzibas.lv New Yorker Slikts serviss! Pielaikošanas kabīnes uz katras kritikas

New Yorker - Slikts serviss! Pielaikošanas kabīnes uz katras kritikas

Vienmēr New Yorker bija mans mīļākais veikals, bet pēc šodienas domāju, ka te vairs neatgriezīšos! TC Spices veikala iegādājos preces, kuras slikto kabinu dēļ (tām ir šķirbas un no ārpuses var redzēt visu,kas notiek)nevarēju pieliekot, atnākot mājās secināju, ka ir paņemts viens izmērs par mazu, domāju būs iespēja veikala samainīt, bet pazvanot uz veikalu man pasaka ka nē! Tas nozīmē, ka viņu pašu dēļ es esmu zaudējusi naudu! Nevēlējos preci atgriezt pa visam, gribēju tikai samainīt pret tādu pašu tikai lielāku izmēru! PALDIES Jums , šī bija pēdējā reize , kad eju pie Jums un noteikti arī padalīšos arī ar draugiem par savu fantastisko pieredzi!

Дополнено IB1234 09.01.2019

Veikals sazinājās ar mani un komunikācijas kļūda tika atrisināta ar pāris e-pastu palīdzību!

I

Комментарии (6)

R RIMIMIMI 05.01.2019

"LR likumdošana dod pircējam tiesības atgriezt iegādāto preci 14 kalendāro dienu laikā. Atgriežot preci ir jāievēro noteikumi, kuri ir paredzēti likumā „Patērētāju tiesību aizsardzība”. Patērētājs atbild par preču saglabāšanu un kvalitāti atļautajā atgriešanas laika periodā."

Vai pircējiem ir jāatver likumi iepērkoties veikalos, lai pārliecinātu amata nelietpratējus pareizi attiekties pret savu darbu? :D

A ASAP 26.02.2019

“Patērētājs var atdot preci veikalā, ja tai ir konstatēts defekts, tā ir brāķis vai viltojums. “ “PTAC norāda: ja nopirktā prece neder pēc izmēra, krāsas, fasona vai citu līdzīgu iemeslu dēļ, bet tai nav defektu vai bojājumu, nevarat pieprasīt no pārdevēja to apmainīt pret citu preci.Tas pats attiecas arī uz naudas atmaksu. Preces apmaiņa šajā gadījumā ir atkarīga tikai no pārdevēja pretimnākšanas un labas gribas. “
Vai tiešām vispirms nevajadzētu iemācīties lasît pirms saukt kādu par nelietpratēju? :D

R RXX 07.01.2019

Wtf? Kurš lika pirkt? Nevarēja ieiet citā NY veikalā? :D

I IB1234 09.01.2019

visos NY veikalos ir briesm;igas gardarobes

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla, vienkārši ignorējiet viņu

~ ~Lelde~ 27.02.2019

Tā nav veikala vaina, ka nepielaikoji. Tagad veikala vadība strostēs pārdevējus, kuri vispār ne pie kā nav vainīgi, jo ne viņi šīs kabīnes ir uzstādījuši. Atradīs malējo. Pretīgi! Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Jaunā gada atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā PowerBall izlozē Džekpots sasniedzis 322 miljonu dolāru? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no citām izlozēm, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, tajā skaitā SuperEnalotto ar 112 miljonu Džekpotu. Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un nosvini sākumu Jaunai dzīvei! https://goo.gl/X17csF Iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam un Sindikātu taktikai.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы