www.sudzibas.lv New Yorker Slikts serviss

New Yorker - Slikts serviss

Šodien biju iegājusi Liepājas New Yorker veikalā. Veiksmīgi atradu to, ko vēlējos un devos pie kases, lai samaksātu par savām precēm. Esmu šokā par to, kā tiku apkalpota. Vairāk pat dusmīga un vīlusies. Pārdevēja sameta manas mantas maisā, kamēr veicu maksājumu ar karti, pārdevēja jau sniedzās pēc nākošā pircēja precēm, manas mantas pastumjot malā. Kad maksājums tika veikts, mantas burtiski tika pārmestas pāri nākošā pircēja rokai uz manu pusi. Par elementāro "Lūdzu" un "Paldies" nemaz nerunājot.. Ļoti žēl, jo New Yorker ir viens no iemīļotākajiem veikaliem Liepājā. Pati esmu strādājusi veikalā un priekšnieks vienmēr ir teicis, ka katram klientam ir jāliek justies svarīgi. Tas tomēr ir apğērbu veikals, ne tirgus variants.

B

Комментарии (8)

V Viktorija001 27.07.2017

Ar šādu pašu apkalpošanas stilu saskāros New yorker veikalā Dominā pāris nedēļas atpakaļ.

K Kate 16.08.2017

Ak mūž ej ej un pate strādā ar tādiem stulbiem cilvēkiem, kā tu

Saivii 06.05.2019

Stulbs vai ne-stulbs cilveeks tomeer ir un paliek klients. Vajag saprast ka esi darbaa in nevis kuutii.

S samiser04 21.01.2018

Spices newyorkerā iepirkāmies taču mētelis bija netīrs, un mums tajā brīdī Vija jāmaksā pie kases. Nepietiek ar to ka pārdevēja negāja mainīt, bet man bija jāiet mainīt, tad mēs samainījām, un viņa jau apkalpoja nākamos klientus, mēs gaidījām kad beigs apkalpot šos klientus, mēs aizgājām, nolikām uz letes mēteli, un viņa pateica lai ejam stāvēt uz rindas beigām! Mēs sadusmojāmies un aizgājām, jo tā pārdevēja bija nekaunīga! Mēs 10 minūtes stāvējām rindu un viņa lika vēlreiz to darīt! Veikalā zems apkalpošanas līmenis!

Saivii 06.05.2019

Principaa jau,paardeveejaam nav jaaiet samainiit apgjeerba gabals,ja ir ar braakji,bet gan atljaut jums pashiem samainiit un tikmeer sagaidiit pie kases,lai varat norwekjinaaties nevis likt staaveet veelreiz rindu. Tas gan ir neprofisionaali.

K Klients 1234 06.05.2019

Ļoti nelaipni pārdevēji Newyorkerī vecrīgā, kaļķu ielā 20

L Liga25 01.11.2019

Neejiet strādāt uz šo uzņēmumu, jo tiek ļooti melots par piemaksām gan sludinājumos, gan intervijā. jāstrādā 5 dienas nedēļā. Ja kāda diena garāka - tas nemaina algu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы