www.sudzibas.lv New Yorker slikts serviss

New Yorker - slikts serviss

Vakar bijām ar mammu, tēti, māsu, brāli un manu dēliņu iepirkties Valletā, un par pieklājīgu summu, tuvu 100 eiro brālim pirkām 3 džinsu bikses un silto virsjaku. Viss būtu jau labi, kamēr nenonācām līdz pirkuma noformēšanai. Mūs apkalpoja jauna meitene, ļoti nekomunikabla un vēsa itkā strādātu lietoto labdarības preču veikalā par grašiem. Tā nospriedu, jo, kad kases aparāts parādīja summu, mamma pajautāja, vai varētu kādu atlaidīti šādam īpašam pirkumam palūgt, uz ko meitene atcirta, ka 2 bikses jau esot ar atlaidēm, kuru summa sastādīja no pirkuma vien nepilnus 30 eiro. Esmu pati strādājusi pārdošanā, un šāda apkalpošana nav apmierinoša. Gribēju atrast kādu centrālā ofisa e-pastu un uzrakstīt, bet neizdevās atrast, vien tel nr., pa kuru zvanīt nezinu, vai būtu jēga, jo tās neviens taču neieraksta.
Mana māmiņa tāpat kā daudzi mūsdienu Latvijā strādā smagu, zemu atalgotu darbu. Viņa domā kā turīgs cilvēks un iepērkas reti, bet par pieklājīgām summām. Atvadoties no kases, mamma pārdevējai novēlēja veiksmīgu dienu. Varbūt pārdevējai bija slikta diena vai galva sāp vai boifrends pametis, ka tik drūma un nelaipna, bet ja nevar strādāt, tad lai iet mājās, vai strādā second hendā!
Šajā veikalā diez vai vēl atgriezīsimies, lai iegādātos ģimenei apģērbu. Ja jau brāli pa 100 eiro šādi pavirši apkalpoja, vien izsitot čeku, mūsu 8 personu ģimene diez vai izvēlēsies nēsāt drēbes no new yorker!

Комментарии (13)

L Laura_T 04.08.2017

Pag, jūs rakstītu zajavu par to, ka jums apģērbam ar atlaidi neiedeva vēl atlaidi?
100€ 3 biksēm un ziemas pufaikai ir smieklīgi zema cena.

Varbūt jums ar visu pārdevēju vajag uz to second hand veikalu aizdoties.

PS kàdu attieksmi gribējāt? Lai laiza pirkstu starpas, kamēr apkalpo?

puregold 04.08.2017

Smieklīgi! ''New Yorker'' pats par sevi nav nekāds tur ''Guess'' vai ''City'' veikals, kurā tevi apkalpos kā augsti godājamu personu. :D Un tie cilvēki, kas pie atlaides precēm vēl prasa atlaidi.. jūs tiešām domājat, ka cilvēks pārdevējs-konsultants pats izdomā cenas piedāvātajam sortimentam?

B [email protected] 04.08.2017

Sūdzība pilnīgi nevietā!

alergologs 04.08.2017

100 euro New Yorker par 3 precēm nav ''pieklājīga summa'', tā ir iepirkšanās pa lēto (ja ieskaita, ka pirkumā ir ziemas virsjaka). Kasiere jums nav draudziņš ar ko klačoties kā pa dienu gājis, tas ir darbinieks, kas no Jums iekasē naudu un iedod preci.
Rakstīt sūdzību par to, ka lētām šmotkām (kam jau bija atlaide) neiedeva vēl kādu atlaidīti, ir jauns stulbuma līmenis.

alergologs 04.08.2017

Un vispār tas, ka Jums ir daudzbērnu ģimene un mazatalgots darbs, automātiski nenozīmē, ka visam uzreiz jābūt par velti uz paplātes.

smejiesvesels 04.08.2017

"ar mammu, tēti, māsu, brāli un manu dēliņu" noteikti bija jāuzskaita, tas pēc lietas būtības noteikti vietā..:D, vajadzēja aprakstīt kas tam visam Jūsu baram bija katram mugurā, man reāli interesanti, un kur nu kurais mācās, strādā, nu ķipa vispār kā pa dzīvi iet...:D

C critical thinker 04.08.2017

īpašs pirkums :D 4 lupatas zem 100 eirām ir īpašs pirkums? Varbūt vēl 3 l pudeli šampanieša vajadzēja uzsaukt? un orķestri? sarkano paklāju?
lai vai kā, kaut 1000 eiro, jūs RIMI arī prasītu atlaidi?

Оккупант 04.08.2017

Visdrīzak kā boifrends pametis

Tiešām, "secondhand" auditorijai tādā veikalā nav ko meklēt! Iedomājoties situāciju: vesels bars ienesas veikalā, mēra visu pēc kārtas un beigās iepērkas par nieka nepilniem 100 eiro un vēl pieprasa pārdevējai atlaidi (interesanti, kā viņa to varētu noformēt?). Jūtu līdzi nabaga pārdevējai.

C critical thinker 05.08.2017

Lienīt, kādas drēbes jūs turpmāk nēsāsiet?

A AnnaPanna 05.08.2017

New Yorkers ir zemas kvalitātes lupatu bode,kur drēbēm,kas pirktas uz atlaidi vēl prasa atlaidi! Ar ko Jūs tik īpaši? Iztērējāt nieka 100 eiro,bet rakstat itkā būtu 1000 euro tur atstājuši.

L Lepnā Lavīze 05.08.2017

Sakrita arī visi meitenei virsū :D Pēc teksta redzams, ka bērnam 11 - 13 gadi! Bet mammai gan vajadzētu pa ausīm sadot, ka bērnus bojā. Veikals nav tirgus, kur var atlaidi izprasīt, to pieaugušam bābietim, daudzbērnu mātei, tā kā vajadzētu saprast. No dziļiem laukiem pilsētā iebrauca vai kārtējā ,,JaŽeMatj", kas savu daudzbērnību vicina kā karogu un kurai visi parādā?

L Lepnā Lavīze 05.08.2017

Tikai tagad izlasīju, ka autorei arī bērns ir. Ja vien nav piedzimis 14- 15 gados, tad nesaprotu, kā pieaugusi sieviete var būt tik infantila. Vēl strādājusi pārdošanā, dīvaini, ļoti dīvaini... Tirgū?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы