www.sudzibas.lv New Yorker Bojāta apģērba pārdošana

New Yorker - Bojāta apģērba pārdošana

Pirms kāda laika New Yorkerā, kas atrodas t/c Galerija Azur iegādājos legingus. Aizgāju mājās vēl speciāli tos aplūkoju vai gadījuma nav kāds brāķis, uz aci likās, ka vis ok tāpēc visas birkas nogriezu. Nākošajā dienā tos uzvelkot pamanīju, ka mugurpusē ir apmēram 10cm gara "vīle". Skaidrs, ka tur bija caurums, ko darbinieces acīmredzot pašas bija aizšuvušas. Nebrīnos, ja kāda no veikala darbiniecēm to caurumu tur arī uzplēsa.
Protams, tajā pašā dienā neapmierināta, ar visiem čekiem un nogrieztajām birkām devos uz veikalu, kur man viena no pārdevējām teica, ka jāatbrauc nākošajā dienā kad uz vietas būs veikala pārzine. Nākošajā dienā aizbraucu un saņēmu jau iepriekš skaidri zināmu atbildi, ka veikals nemainīs, jo pati esmu uzplēsusi un pati esmu sašuvusi, ka vajadzēja atbraukt ātrāk. Vējā izmesti 7Ls.
Fascinē Latvijas veikalu darbinieku bezkaunība, kā nav kauna tādas preces izlikt pārdošanā.. tas ir vienkārši pretīgi..

E

Комментарии (4)

I Ilona 24.12.2010

Jāskatās uz vietas ! Nepārbaudīji - pati vainīga...

E Egija 24.12.2010

Skatījos arī uz vietas.. Sorry, neņemšu jau lupu rokās un nepārbaudīšu visu sīki un smalki.. Bez tam, pati redzi, ka legingi ir mežģīņu rakstā un ir grūti pamanīt to šuvuma vietu.
Tracina šī attieksme, ka klients vienmēr pie visa ir vainīgs!

V Vasja 24.12.2010

Visi mācās uz savām kļūdām, un vispār tāda kaka arī bez vīles ir nekam nederīga

E Egija 24.12.2010

Neiet runa par to vai tev šī "kaka" patīk.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы