LV RU

New Yorker - attieksme

Ko nu Jūs visi tikai par to apģērbu sūdzaties...jā nu ir tur apģērbs kas ir caurs tieši vīles vietās,ir arī pogu iztrūkums un dekoratīvie elementi ir nez kur ņēmuši galu....un tādu protams nav maz:)
Bet,ja Jūs zinātu kāda taja veikalā ir attieksme...ĀRPRĀTS!!!!!Ir sajūta,ka tu nevis tur strādā,bet vergo!!!Pret Tevi izturas ar tādu necieņu,itkat cilvēks nav nekas...Meitenēm kas tur strādā ir ļoti jāpiedomā pie savas izturēšanās...Man vairs nav nemazākā vēlme šajā veikalā strādāt un kur nu vel iepirkties!Ja ir vēlme,lai pret Tevi noslauka kājas,tad droši vari doties strādāt uz šo veikalu...:)

S

Комментарии (2)

F FlashForward 23.02.2012

Gan jau tas nav visos New Yorker veikalos, tas tev acīmredzot nepaveicās ar kolektīvu.
Bet par apģērbiem - nu nav ne vainas! Nesaprotu tos, kas ņem acīmredzami brāķētu preci un tad sūdzās. Vai tiešām vairs uz tausti un aci nespēj novērtēt, kurš audums izstiepsies/izbalēs?! Tak pirms pērc ieslēdz smadzeni un tikai tad pērc kaut kādu grīdas lupatas auduma maiku. Audumam jābūt cietam nevis kā marlei, tāpēc es nekad nepērku tos kokvilnas topus, kuriem audums kā marlei, skaidra lieta, ka izstiepsies un savelsies...

Bet vispār kopumā apģērbi tur ir labi, ir sevišķi tie, kas iet sākot no Ls15 uz augšu. Skaisti dizaini, labas krāsas un nekas nekur neirst un neizstaipās.

W way272 17.02.2020

piekrītu, tiek melots par algu. par pusotru slodzi saņemsiet stipri zem minimālās algas. % nedabūsiet un jāstrādā pa 6 h 5 dienas no vietas. Algas lapiņā uzrādīs ka esat strādājis mazāk, kā realitātē. Tā, ka ja vēlaties strādāt par velti - laipni aicināti. Darba daudz, bet alga tāda, ka pat īrei nesanāks.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы