LV RU

New Yorker - Apsardze

Labdien! Vēlos padalīties ar nelielu piedzīvojumu šodien Vecrīgas veikalā New Yorker: pusdienas pārtraukumā nolēmu tur iegriezties, jo zināju, ka turpinās izpārdošana. Kā vīriešu kārtas pārstāvim attiecīgi bija interese apakšstāvā apakšveļas un t-kreklu sekcijā. Biju tur jau iepircies pirms nedēļas, bija doma vēl kaut ko piepirkt klāt. Jau pirms nedēļas ievēroju, ka pēc pāris minūšu uzturēšanās pie zeķēm, apakšveļas utt., kad pats vairs jau tur nebiju, uz turieni vieglā riksī aizbizoja apsargs. Šodien savukārt neko tā arī nenopirku, taču pie izejas veikala apsargs, blondi krāsots, sēdoša suņa augums vīrietelītis (mužčinka), ne pārāk labā valsts valodā aicināja atgriezties, lai uzrādot mēteļa iekškabatu. Man tāda pieredze bija pirmoreiz, tāpēc bija šoks un uztraukums reizē... Teicu, ejam vismaz veikalā atpakaļ, ko mēs te uz ielas... Uztraukumā ķeroties, attaisīju rāvējslēdzi un iekškabatai uzmetis aci, viņš atzina, ka nekas interesējošs nav un formāli tur kaut ko arī atvainojās... Sabojāja kretīns noskaņojumu uz kādu laiku... Neesmu regulārs šī veikala apmeklētājs, jo esmu vecumā virs viņu mērķauditorijas, tomēr izpārdošanu laikā tur interesē šādi tādi sīkumi kā cepures, šalles, t-krekli. Neesmu piņņains tīnis, kam apsarģelis var piep...ties klāt tāpat vien, jo aizdomīgs izskats vai kas tur... Uzturējos es pie sevi interesējošām lietam pāris minūtes, pat īsti rokās nepaņēmu, nav skaidrs, pēc kādiem kritērijiem, viņi tur savās kamerās čolējot, ko aizdomīgu saskata... Nebija te nekādas pīkstuļu situācijas vai kas tāds... Pē... Pretīgs tips, un, nu, jāsaka, pretīga vieta... Pirms šo rakstīt, palasījos arī agrākus ierakstus. Izrādās, apsargi te izcēlušies arī krietni senākos laikos...

A

Комментарии (1)

L liigucis.. 30.10.2014

Pilnīgi piekrītu..ieej veikalā un jūties apmēram kā noziedznieks!
Man bija tāda situācija, ka arī tieši pie apakšveļas stenda pekšņi uzradās apsargs un sekoja līdzi pa visu veikalu..jutos galīgi neomulīgi, jo manuprāt, neizskatos pēc zagles...protams, man jau vairs negribējās ne ko skatīties un mērīt, ne pirkt, ka visu laiku tev kāds seko.
Un ko jūs domājat, kad gāju laukā, pēkšņi ieslēdzās pīkstulis, nesaprotu, kā tā, jo labi zinu, ka nekas Tāds manā somā nebija, kas varētu pīkstēt (domāju, ka visticamāk to izdarijā apsargs, lai varētu parakņāties pa manu somu..), protams uzreiz sekundē apsargs bija klāt un lika parādīt somā, bet logiski, ka neko tur neatrodot, ļāva doties prom un vairs nekas nepīkstēja..Kā tā var būt?!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы