LV RU
www.sudzibas.lv Narvesen Veikals ciet

Narvesen - Veikals ciet

Skrienot uz tramvaju atcerējos, ka e talons beidzies. Pieskrienot pie narvesena, tur veikals ciet, daļēji nolaistas tās Baltās aizbīdnes. Es un vēl 2 cilvēki stāvam un gaidām. Vīrietis teica, ka 10 minūtes stāv un gaida. Es arī stāvu un gaidu, jo man e talons beidzies, bet stāv man vecais tramvajs, kur nevar nopirkt biļeti. Gala rezultātā 5minūtes nostāvēju, tramvaju nokavēju un skrēju uz citu narvesenu.

29.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 29.09.2020

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Lūdzam precizēt tirdzniecības vietu un laiku, rakstot mums uz [email protected]

Дополнено Evaaaa 02.10.2020

Brīvības gatve 432

Дополнено Evaaaa 02.10.2020

Ap 13:30

E

Комментарии (3)

H Helsu 29.09.2020

Iedomajaties taja narvesen budina nav ne wc, ne vieta kur vnk nomazgat rokas. Darbiniekam jebkura gadijuma kaut kada bridi bus jaaiziet dabiskajas vajadzibas un taja bridi protams kiosks bus aizverts. E talonu var iegadaties pietiekama daudzuma ari ieprieks. Vainot to ka kiosks ir kada bridi ir aizverts ir vnk mulkigi.

E Evaaaa 02.10.2020

Iegādājos vnm meneša biļeti,bet šoreiz sanāca ,ka bija beidzies. Protams,ka var izskriet,par to nav runa,bet vismaz zīmīti uzliktu,jo vīrietis stāvēja jau 10 minūtes pirms manis.

Mauc pa zaķi!
Tie tramvaji vispār ir kaut kādi nepilngadīgie vilcieni. Tādi sīkie lai stāv pie ratiem, nevis kačā savas pravas par e-taloniem!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы