LV RU
www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Iepirkos Narvesanā Origo. Blonda meitene man nosviež uz letes cigaretes, uzšņāc par kafiju, lai tak ņemot ātrāk. Es prasu vai tad vajag tā? Uz ko saņemu atbildi - maksājiet un ejiet, man sāp vēders! Varbūt viņai sāp vēders vai galva vai kāja, ko es zinu? Uz manu nākamo teikumu, ka varbūt tad vajag ārstēties nevis pircējus audzināt - atcirta, ka lai es te nepļerkstot, baigi gudrie visi palikuši esot.
Īsi sakot - padomājiet par darbinieku attieksmi pret pircējiem, riebjas iet un pirkt. Man nevajag lai mani apdanco, bet nu pārdevēju vēdera problēmas mani nemaz neinteresē. Es regulāri braucu līdz Origo un sanāk ieiet narvesenā, bet nu viss šļūc uz leju šajā punktā.

12.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 13.11.2018

Labdien!
Paldies par situācijas aprakstu. Katra pircēja atsauksme mums palīdzēs saglabāt un uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti Narvesen tirdzniecības vietās. Pircējs ir mūsu vērtība.
Origo tirdzniecības centrā atrodas četras Narvesen tirdzniecības vietas. Diemžēl sūdzībā nav precizēts ne laiks, ne konkrēta tirdzniecības vieta. Esam šādu iespējamo gadījumu un rīcību izrunājuši ar visiem mūsu sadarbības partneriem - franšīzes ņēmējiem Origo Narvesen tirdzniecības vietās.
Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju.

Narvesen

Ka

Комментарии (3)

Mo MohawkUshanka 12.11.2018

Tas tāpēc, ka Narvesenam kiosku vidū praktiski nav konkurentu, pastāv monopols, tātad viņiem nav motivācijas sniegt labu servisu.

really? 12.11.2018

Laikam savu indes devu cigaresu veida sen nebiji dabuujis,ka viss taa satrauc!
Butu piedavajis palidzibu, varbut kas nopietns bija, bet nee ta vieta, noteikti, aiz stura tricosam rokam pipeet aizskreeji!

hola_amigo 12.11.2018

Vareji atnest vedera tabletes ;)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы