www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Labdien!
02.10.2023.Madonā gribēju nopirkt Latvijas Avīzi. Nopirku, izrādījās,ka tā ir iepriekšējās piektdienas avīze. Man prātā nevarēja ienākt,ka pēc plkst.8.00 no rīta plauktos ir vēl 3 dienas veca avīze. Paldies par attieksmi, jau tā reizi gadā tik ieeju Madonas Narvesen,dēļ šīs sievietes attieksmes, nekas nemainās gadiem.

02.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 10.10.2023

Sveiciens! Ļoti atvainojamies par šādu pieredzi!

Pirmdienās laikrakstu piegādes nenotiek.
Jauno Latvijas avīzes numuru Narvesen tirdzniecības vietās var iegādāties sākot no otrdienas. Šim laikrakstam pirmdienas numuri tiek piegādāti tikai uz Latvijas pasta filiālēm.

Lai mazinātu rūgtumu par nepatīkamo situāciju, vēlamies Jūs iepriecināt ar 2 bezmaksas karstā dzēriena kuponiem! Lai saņemtu kuponus, aicinām Jūs uzrakstīt uz e-pastu [email protected]!

Lai jauka diena!

S

Комментарии (1)

L Lote 02.10.2023

Kā izbijis narvesen darbinieks varu jums teikt,ka nu jau kā trīs gadus pirmdienās svaigas avīzes nenāk. Avīžu piegāde ir no otrdienas rīta līdz piektdienas rītam.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы