www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Labdien!

Vēlos informēt, ka 13. Augustā ap plkst. 19.50 devos uz narvesen veikalu a. Čaka ielā 22. Tuvojoties veikalam, pamanīju, ka veikalā atrodas 2 cilvēki. Pieejot pie veikala durvīm, konstatēju, ka uz tām ir šilte ar uzrakstu, ka veikals tiks atvērts ap plkst. 20.20 un cilvēki iegāja palīgtelpā. Nākamā dienā 14. Augustā ap plkst. 09.30 atkal gāju uz to pašu narvesen veikalu pēc kafijas. Diemžēl kafijas automāts nedarbojās, jo bija nepieciešama apkope. Pārdevēja tajā brīdī sēdēja pie kases un runāja pa telefonu. Man vajadzēja viņu pasaukt, lai viņa piespiestu kafijas automātam pogu, lai turpinātu apkopi. Pārdevēja pateica, ka vakar aizmirsusi veikt kafijas automāta apkopi un ka tas būs pieejams tikai pēc 10 min. Vēršu uzmanību, ka veikals bija atvērts jau no plkst. 08.00.

Ar cieņu
sašutis klients

14.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 16.08.2021

Labdien!

Paldies par ziņu, atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Sazināsimies ar kolēģiem, lai pārrunātu radušos situāciju!

E

Комментарии (3)

M mihails1 10.12.2020
reklama ir,preces nav

reklama ir bet premium plus karti nevareju nopirkt jau divas vietas.

S Sudzibas.lv Admin 31.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E Edvīnijs 14.08.2021

Baigais malacis esi. Narvesen pārdevējiem jau tā maza alga un daudz darba, vēl tikai viņiem trūka šāds kundziņš "informators".

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы