www.sudzibas.lv Narvesen Pipe pie kases nak cigarešu dumi

Narvesen - Pipe pie kases nak cigarešu dumi

Pipe pie kases pasuta mani 3 majas tālāk trausmiks vīrietis kuru šinī Narvesena redzu pirmo riezi esmu pastāvīgs klients apkalpo mani meitene vārda marta smuka lapna bet dadu attieksmi saņēmu pirmo riezi dzīve. Es jūs lūdzu lai šis pārdevies tiktu sodīts nākam riez tas bieksies ar policiju. Šo pārdevēju vīrieti jāsoda ka tā var kas tas par darbinieku.

06.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 09.08.2021

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Lūdzam precizēt tirdzniecības vietu un detalizētāku notikuma izklāstu, rakstot mums uz [email protected] Paldies!

Комментарии (4)

Good Intentions 06.08.2021

Kurā klasītē mācies?

M Mego izmeklētājs 06.08.2021

Nemācās,ja būtu mācijies būtu teksts saprotamāks

K Kggffcvh 09.08.2021

Jā šodien es arī riedzieju kā pīpe bet jau ritot sāk ārā pudai tik pretīgs cilvēks bet otrā Pardievieja vispār kad smaida zobi saknēs redzamas pilnībā vemt grības aprac pie zobārsta nevar aizietu. Fu
.

S Series Mironavs 10.08.2021

Un kura klase ir tev neptestie nikamuo.rizi neklusešu bet zvanišu policijai un idauzišu visus stiklus ja nevarat savaldit savus darbiniekus vieni kropļi aiziet citi aiziet Dievs jau sodija bet vel sodis par veco cilveku ta istureties. Kauna nau

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы