www.sudzibas.lv Narvesen Krāpšana, slikts serviss

Narvesen - Krāpšana, slikts serviss

Iepērkoties Narvesen Jelgavā pie Neste (Loka maģistrāle 2A), sekojiet uzmanīgi, ko pērkat, cik jāmaksā utt. Izskatās, ka darbinieki ir instruēti, kā pēc iespējas apkrāpt pircējus. Kad palūdzu izsist pareizu cenu, man tika atbildēts, ka neko nevar izdarīt, un atgriezt preci var tikai veikala vadītājs, kas protams, nav uz vietas. Būtu arī forši, ja darbā tiktu pieņemti cilvēki, kuriem ir kaut nedaudz vēlme strādāt apkalpošanas sfērā, konkrēti tā brīža pārdevējai riebjas gan viņas darbs, gan darba vieta.

Policijā iesniegums ir uzrakstīts.

17.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 17.10.2023

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju – tā tam nekādā gadījumā nevajadzētu būt.

Novērtēsim, ja atrakstīsiet detalizētāku informāciju (pirkuma diena, laiks un citi apstākļi) mums uz [email protected]

K

Комментарии (7)

Velvetpopstar 17.10.2023

Parādi ma kādi pārdevēju, kurai tā ir sapņu profesija. Daudzi ur spiesti strādāt tādā kā sūda narvesen, mo variantu nav. Un skaidri un gaiši pateica, ka vwr atgriezt naudu vadītāja, pārdevēja nav vainīga, ka vadītāja basto darbu. 😅

A aaguciss 01.11.2023

man ļoti patika strādāt narvesenā, protams ne tieši šinī veikalā, bet citā.

ž žurcis 17.10.2023

Iesniegums policijā par ko?

G Ghost man 17.10.2023

par to kad darbinieki nevar izmainīt sistēmu laikam

L Lote 18.10.2023

Sistēmu narvesen maina ofiss,darbinieks neko izdarīt nevar,tāpat arī atgriezt preci pats nedrīkst un par tām cenām bieži vien ir bijis ka ofiss ko samaina un ja tajā dienā veikala vadītājs nav darbā,darbinieks nemaz nezina,jo pats netiek bose sistēmā,lai paskatītos vai jaunas cenas nevajg izlikt.

G Ghost man 17.10.2023

narvesen darbinieki pelna sākot no 2,30 stundā pirms nodokļiem un tas minimālais. esmu pat dziedējusi kad Origo narvesen ir 3eiro stundā. Man arī nepatiktu ja man brauc virsū par to ko nevaru izmainīt par tādu mazu samaksu.

A aaguciss 02.12.2023

Noskenējot preci kuru pircējs vēlas, uzreiz ir summa kasē, kura ir uzstādīta jau sistēmā, no augšas, kasieris tur neko nevar labot un mainīt. 🙌 Un diemžēl narvesenā tā ir, preci atgriezt var tikai veikala vadītājs, pie tā arī kasieris nav vainīgs, šinī gadījumā izskatās, ka Jūs vienkārši no sevis esat sadomājusies.😁😁

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы