Narvesen - Krāpšana

Šorīt pirku transporta biļeti un ūdens pudeli. Vienas pudeles vietā kasiere izsita čeku par divām un deva man 2. Es vērsu uzmanību, ka man vajag tikai vienu. Tā bija kasieres kļūda, taču viņa atteicās atgriezt man naudu par otru pudeli, kas man nebija nepieciešama, teikdama, ka čeks ir izsists un tur vairs neko nevar darīt. Vai tā ir korekta rīcība attiecībā pret pircēju?

19.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 23.09.2021

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju! Lūdzam precizēt tirdzniecības vietu un pirkuma laiku, rakstot mums uz [email protected]

I

Комментарии (4)

Mastermind 19.09.2021

Vairāk ūdens mazāk problēmu ^^

G Gulbenietis 19.09.2021

Es vispār visu preci atstātu uz vietas un aizietu prom. Tāpat, kā maximnieki neizsit kaut kādai precei cenu pareizi vai tml. un tad prasa aizpildīt papīru par atgriešanu. Kāpēc man savs laiks jātērē, ja cilvēki domā ne ar to vietu?

M Mixx 19.09.2021

varbut vina ari gribeja dzert udeni?

Good Intentions 19.09.2021

Ko nozīmē atskās atgriezt?^^ Varbūt nemāki sevi pareizi pasniegt?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы