www.sudzibas.lv Narvesen Drausmīgs apkalpošanas serviss

Narvesen - Drausmīgs apkalpošanas serviss

Šis ir viens no tiem narvesen veikaliem, kur nav velmes atgriezties - pārdevēju apkalpošanas servisa dēļ. Šeit konkrēti ies runa par pārdevēju gundega, sieviete ar gaišiem matiem un apaļīgu ķermeņa figūru. Viņas apkalpošanas līmenis pat tuvu nestāv ''kvalitatīvam'', ar pircēju nav jāsveicinās, ar pircēju nav jāatvadās, vai japateicās, to visu dara klients preti saņemot tikai klusēšanu (ignorēšanu) . To pat par cilvēcisku attieksmi nevar nosaukt, kur nu vel runāt par apkalpošanas servisu... Lūdzu iemācat šai sievietei vismazs sasveicināties, kautvai pretī, kad to dara klients...

Pretī vēlos izteikt pateicību otrai meitenei, kura noteikti Pilda savus pienākumus daudz kvalitatīvāk, vārdu nepiefiksēju, bet arī gaiši mati, īsa un tieva ar diezgan jauku smaidu meitene.

22.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 22.02.2024

Labdien!

Atvainojamies, ja pieredze Narvesen tirdzniecības vietā nav atbildusi gaidītajam!

Lūdzam precizēt tirdzniecības vietu, kuru apmeklējāt, rakstot uz [email protected]

Paldies!

Дополнено Radjuka 23.02.2024

T/c Domina

R

Комментарии (4)

Velvetpopstar 22.02.2024

Sniegpārsliņu nepasveicināja. Pasaules gals.

R Radjuka 23.02.2024

Jaunais cilvēk, skatos jūsu vecāki arī “pacentās” audzinot jūs. Ja jau jums šķiet ka sveicinoties ar vienu, pretī izrādot vienaldzību ir pieklajības norma. Tad izsaku līdzjūtību jums apkartējiem.

T Tuckahoe 22.02.2024

'apkalpošanas serviss' trīsreiz... viss skaidrs. Paldies par saziņas komunikāciju. Visu labu!

Dusmīgais Ainārs 22.02.2024

Par ko pateikties ? Atnākt uz veikalu nav nekāds varoņdarbs 😒

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы