www.sudzibas.lv Narvesen Drausmīga pārdevēja

Narvesen - Drausmīga pārdevēja

Šausmīgi pretīga pārdevēja nesasveicinās stāv uzpūtusies pie kases. Zem deguna murmina ko. Galīgi neadekvāti uzvedas pret klientiem pajautāju vai var maizīti uzsildīt man atcirta ka mēs šeit nesildām kaut otra pārdevēja vienmēr laipni uzsilda. P. S pārdevējās vārds Dace.

01.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 11.03.2024

Labdien!

Atvainojamies par šādu pieredzi!
Lūdzam precizēt tirdzniecības vietu, ko apmeklējāt, rakstot uz [email protected]

M

Комментарии (3)

E Elviss Preslijs 01.03.2024

Tagad arī otra pārdevēja maizīti tev nesildīs

D Dmitrijs Fjodorovs 01.03.2024

Ja tu zinātu pa cik stundām viņas mēnesi strādā, un cik smieklīgs ir viņas atalgojums, tad nesūdzētos par nelaipnu attieksmi, bet gan izbrīnā skatītos uz tām pārdevējām, kas tur vēl jo projām spēj būt dzīvespriecīgas un laipnas. Domāju, ka viņas par savu algu, ar kuru vēl jānosedz dzīvokļa īre un komunālie, nav spējīgi nopirkt pus maizīti narvesenā pa 3.50 sev katru dienu pusdienām.

ž žurcis 03.03.2024

Šausmas, nesveicinās un vēl uzpūtusies!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы