LV RU

РешеноNarvesen - Atmosfēra

Labdien, jūs tiešām uzskatāt, ka man kā patstāvīgam un pārējiem klientiem jāklausās lamuvārdi, īpaši tad ja blakus ir mazi bērni? Runa iet par šīs nedēļas pirmdienas pirmo dienas pusi, kad “Narvesen” veikalā (Origo, pretim “Laimas” veikalam) iekštelpā, nezinu vai tā ir ģērbtuve vai noliktava, bet no turienes skanēja ļoti skaļi un ļoti rupji lamuvārdi. Un cik te lasīju tad šī nav pirmā tāda tipa sūdzība!

04.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 04.09.2019

Labdien!

Paldies par informāciju – izvērtēsim!

Жалоба успешно разрешена ance.rancane 09.09.2019

Viss tika veiksīgi atrisināts, šoreiz bija mana vaina, ierados veikalā ar sliktu noskaņojumu.

An

Комментарии (3)

⛔️ ⛔️ 04.09.2019

Tas ir labi, ka esat jau patstāvīga, bet skolas laiks jau sācies un jāapmeklē stundas nevis blandīties pa staciju un klausīties kā pieaugušie lamājas

Tu Turkey901 04.09.2019

Varat aizspiest ausis, vai arī uzlikt austiņas un uzslēgt skļāk mūziku, vai arī vairs neapmeklēt šo kiosku, varianti ir neskaitāmi - izvēles brīvība!

An Anniiiiijjjjaaaaaaa 06.09.2019

Kaut kā jau negatīvās emocijas, kuras ik dienu nes klienti, vajag ārā izlikt :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы