www.sudzibas.lv Narvesen Apkalpošana

Narvesen - Apkalpošana

Vēlējos pastāstīt situāciju, kas notika Saldus Narvesen mazajā veikaliņā.
- omītei ir 93 gadi, iet ar spieķi (traki grūti) . Runā, bet klusām.
Un katru piektdienu obligāti ir jābūt mājās kādam žurnāliņam, lai ir ko darīt. Tā, nu lūk devās pati uz narvesen kas atrodas netālu no pasta.
- jauna meitene, nu tāda kā mana mazmeitiņa (bet vienīga mazmeitiņa esmu es) tik sirsnīga meitene.. Žurnāli tika atrasti, kafija uztaisīta un pienesta pie galda, jo omītei bija maiss līdzi un omīte mums diezgan knapi staigā. Un omīte tika, tik sirsnīgi apkalpota! Liels paldies, šai jaunajai meitenei - vārdu nezināšu, un izskatu nevarēšu pateikt. Pēc omītes vārdiem - jauna meitiņa, brillītēm. Un viss diemžēl. Vēlējos, ar šo meiteni satikties veikalā sestdienā bet diemžēl 18: 00 vakarā vairs neviens nebija! Vairāk šādu pārdevēju! Paldies, jaukajai meitenei par omītes apkalpošanu! Omīte nodod sveicienus, un noteikti mēs kādu dienu atgriezīsimies. -
omīte veronika!

15.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Narvesen Latvija Ответ от представителя 15.04.2024

Labdien!

Liels paldies par sirsnīgo atsauksmi – nodosim labos vārdus komandai! :)

Gaidīsim ciemos vēl!

D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы