LV RU
www.sudzibas.lv MyDates Feiks kur tev par visu prasīs naudu

MyDates - Feiks kur tev par visu prasīs naudu

Nekad neticiet ko tur raksta esmu caur daudziem profiliem pārbaudījis. Tur tev džekiņ tik mēģinās izkrāpt naudu ja netici tad ielogojies ar dažādiem vārdiem tad sapratīsi ka tā ir taisnība lai pārbaudītu vai nav tiešām feiks uztaisīju vairākus feike profilus uzmanīgi lasi ko tev raksta tad ari ar pirmajām ziņām sapratīsi ka tas ir feiks kur tev par visu prasīs naudu tākā neesat mu*** uzmanās un lasiet. Lai jums izdevusies diena vientuļnieki. Peace...

S

Ещё MyDates жалобы

Комментарии (2)

C c3tss 02.04.2020

Es pats arī veicu analīzi šim čigānu kantorim, tagad tiks uzsākta izmeklēšana par krāpniecību un 3. personu foto izmantošana botu (automātiskās rakstīšanas sistēmai - pēc nejaušības ), bez piekrišanas, patērētāja tiesību neievērošana, sazinoties ar administrāciju tiek pieprasīta maksa par to. Drīzumā lieta būs nodota atbildīgajām inspekcijām un lapas uzturētāji saņems sodu!

L lolix 03.06.2020

😂😂😂😂

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы