www.sudzibas.lv Modern Home Slikta kvalitāte, nemaina bojātu preci, naudu neatgriež!!!

LANS SIA - Slikta kvalitāte, nemaina bojātu preci, naudu neatgriež!!!

Stūra dīvāns "Poker" pēc 3 mēnešu lietošanas ķīkst un ir manāms izsēdējums. Iesniedzu rakstisku pretenziju, lai samainītu preci, jo tai vel ir garantija. Piedāvāja samainīt tikai vienu detaļu no ķīkstošā dīvāna! Nevis visu dīvānu! Biju ar mieru samainīt pret citu preci. Tas arī netika akceptēts no Sia Lans puses. Nauda arī netika atgriezta.
Beigas saņēmu rakstisku atbildi, ka pati esot vien vainīga, ka neesot nopirkusi ko gribējusi! Murgs! Gribēju nopirkt labas kvalitātes stūra dīvānu! Nopirku sliktas! Tas netika ne samainīts, nauda atgriezta! Preču kvalitāte un darbinieku attieksme vienkārši atbaidoša!

Дополнено Sveta Lisicina 01.04.2020

Neiepērcieties ModerHome Spice un https://mebeles365.lv/!

Комментарии (1)

K Klientamnavtaisnība 02.04.2020

Kāpēc būtu jāmaina visa prece, pēc garantijas vienmēr maina tikai bojāto daļu (pēc tam, ja tas turpinās - jau var savādāk runāt). Un jums, es tā skatos, plīst viss, ne pirmā sūdzība...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы