www.sudzibas.lv Modern Home neadekvāti augsta cena

SIA LANS,MODERN HOME (SPICĒ) - neadekvāti augsta cena

Veikalā Modern Home, kas atrodas Mēbeļu un interjera centrā Spice iegādājāmies sekciju. Tur bija izkārta liela zīme, ka sekcijai ir atlaide 50%. Tā kā tā mums ļoti patika, tad nolēmam nopirkt.Pēc tam sanāca būt kādā citā mēbeļu veikalā, kur ieraudzījam tieši to pašu sekciju (identiska, pat ar tādu pašu nosaukumu), bet kas mūs parsteidza visvairāk bija cena - ta bija par 100 Ls lētāk bez atlaides kā Modern Home veikalā ar 50% atlaidi. Es varu saprast, ka var atšķirties cena par pāris latiem, bet ne jau par 100 Ls un vēl pie tam tad kad tiek piedāvāta 50% atlaide.Pēc tam sākām meklēt internetā un kā atklājās tad visi tirgo šo sekciju par lētāko cenu. Nu paši esam vainīgi, bet vēlos brīdinat neko nepirkt šaja veikalā pirms neesat pārliecinājušies, ka nekur citur tieši šo pašu preci var dabūt daudz lētāk.

A

Комментарии (2)

E error 26.11.2009

Labrīt! Jau sen zināmi triki! Vai tad Maximas veikalu tīklos nenotiek tas pats? Kā arī Rimi...tā taču ir prece...ar kuras cenu tiek izdarīts spiediens uz pircēju! Tikai nesmuki, ka kas tāds notiek tādā izslavētā veikalā!

L Lana 04.12.2009

Pilnigi piekritu!! Cenas var but dazadas-katrs veikals, katra firma liek savu uzcenojumu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы