MFD Veselības centrs Dziedniecība - Serviss

Darbs nosūtīja man veikt pirmreizējo pārbaud. Bija vairākas izvēlas, bet pati izvēlējos sev piemērotāko. Tā nu es devos uz MFD Veselības centru "Dziedniecība". Viss personāls likās jauks un saprotošs, līdz iegāju pie ardoslimību ārstes T.Fiļincevas. Brīdī, kad gaidīju, ka sagaidīšu patīkamu un saprotšu attieksmi, es dziļi maldījos. Viņa jautāja par ģimenes ārsta pēdējo apmeklējumu, bet tā kā ģimenes ārstu apmeklēju ļoti reti, jo nav vajadzības, tāpēc biju piemirsusi, kad un kàpēc pēdējo reizi biju. Uz šo atbildi T. Fiļinceva atbildēja ļoti uzbrūkoši un neatdekvāti. Uzreiz lika savai asistenei rakstīt izrakstu manam ģimenes ārstam, kur kà paskaidrojumu lika uzrakstīt "sūdzas par atmiņas traucējumiem". Visu atlikušo laiku saņēmu neskaitāmus pārmetumus, ka cilvēks nekad neko neaizmirst un kā tas vispār iespējams. Man ir jāiet ārstēti un jāpārbauda atmiņa. Kad pāris minūtes vēlāk tomēr atausa atmiņā kad un kāpēc biju, viņa uzkliedz, ka ir jau par vēlu un, lai ejot pārbaudot atmiņu!

Ja vēlaties redzēt, cik neprofesionāli strādā daźas ārstniecības personas, kas vēl spēj aizskart cilvēku, tad, lūdzu, T. Fiļinceva būs viena no tām!

Дополнено skolniece 16.03.2016

Pilnais vārds Tatjana Fiļinceva.

S

Комментарии (7)

S sudz80 16.03.2016

ko var gaidit no vinas, lielaku laiku stradaja skola par medmasu :D

P paarbaude123 17.03.2016

Pilnībā piekrītu šeit aprakstītajam. Pašai arī nācās iziet OVP, jo darbs pieprasa un šī bija tuvākā un ērtākā vieta kur to izdarīt. Pats personāls bija jauks un saprotošs, bet tas arodārsts.. Tatjana Fiļinceva ir drausmīgs. Lieta tāda, ka vestibilā rindas nebija uz viņas kabinetu, tad nu es pieklājīgi pieklauvēju, atvēru durvis un laipni jautāju vai drīkst nākt iekšā, tur ieraudzīju neaptveramu skatu, Tatjana izgūlusies pa visu krēslu pilnā rīklē kaut ko runā pa mobilo telefonu un kliedz man virsū kādā sakarā es atļaujos nākt iekšā, vai es stulba esmu vai kas, lai ātri eju ārā un viņa pateiks kad varēs nākt iekšā. Noriju aizvainojumu un gaidu ārā, protams, visas viņas privātās sarunas un klaigāšana bija dzirdama vestibilā. Kad beidzot sagaidīju apstiprinošu mājienu ka drīkstu nākt iekšā, iegāju, apsēdos un nācās klausīties dažādus pārmetumus un uzbraucienus par to kā es varu nezināt vai manas asins analīzes jau ir veiktas (kuras nodevu vismaz 5 dienas atpakaļ) un ka aiz satraukuma ka man kliedz virsū nespēju precīzi nosaukt savu personas kodu. Ļoti negatīva pieredze man ar viņu. Iepriekšējie arodārsti bija ļoti labi un saprotoši, bet Tatjanai vajadzētu aiziet nervu zāles padzert.

M MFD administrācija Ответ от представителя 23.03.2016

Labdien!
Izlasot par Jūsu pieredzi Arodveselības dienestā, esam nepatīkami pārsteigti par mūsu ārstes attieksmi pret klientu. Vēlamies Jums atvainoties par nepatīkamo situāciju, kuru Jūs piedzīvojāt, saņemot mūsu pakalpojumus Arodveselības dienestā.
MFD Veselības grupa augstu vērtē sniegto pakalpojumu kvalitāti, tādēļ esam ieinteresēti katra klienta apmierinātībā. Situācijas risināšanai noteikti tiks iesaistīta vadība un ar ārstu veiktas pārrunas un pieprasīti paskaidrojumi par šādas attieksmes izrādīšanu!
MFD administrācija patiesi atvainojas par sagādātajām neērtībām un pateicas par sniegto informāciju!
Ar cieņu,
MFD administrācija
www.mfd.lv

H Huh! 23.05.2016

Kāds ūdentiņš no administrācijas. :) dr. Fiļinceva par normu uzskata aprakstīto uzvedību. Viņai vispār nav nekādas nojēgas par klientu servisu.

M Mum 09.10.2018

Tiešām šausmīga, pazemojoša pieredze ārodeveslības nodaļā!

S Sidnij13 26.06.2020

Pilnībā piekrītu augšā minētiem vērtējumiem par "dakteri " Tatjanu Fiļincevu. Tikai nesaprotu, ja cilvēki sūdzas par viņas nekorektumu, uzbrūkošo attieksmi, aizvainojumiem, ko nākas dzirdēt no viņas mutes, galvenais ārsts neliekas ne zinis. Vai tiešām nav citu speciālistu? Kur paliek tā saucamais jēdziens - ārsta ētika? Pašas izskats jau atbaidošs, masku nelieto šajā laikā, arī man to liek noņemt. Pirmā un pēdējā reize, ka OVP eju kārtot Rīgas 1. slimnīcā. Kauns ka Latvijā ir šādi citu tautības "dakteri".

E ELĪNA MIEZITE 15.09.2022

Arī es šodien dabūju savu pazemojuma devu no šīs speciālistes (1. Rīgas slimnīcas prakses vietā). Ierēca par manu diagnozi Epizodiski depresijas traucējumi. Medikamenti un diagnozes ir norādāmas aptaujas lapā, un tad nu viņa izmantoja informāciju, lai uztaisītu sarkastisku piezīmi, ka, ja viņai būtu jāstrādā mans darbs, viņai arī sāktos epizodiski depresijas traucējumi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы