www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Dziedniecība Attieksme un dakteres Karinkinas regulāra kavēšana

РешеноMFD Veselības centrs Dziedniecība - Attieksme un dakteres Karinkinas regulāra kavēšana

Mfd dziedniecība Rušonu ielā 15. Daktere Karinkina neizskata par vajadzību ierasties savā darba vietā noteiktajā darba laikā. Un tas notiekot regulāri. Būtu jauki, ja no mājaslapas tiktu izņemta nepatiesa informācija par to, ka arodveselības dienests nepilnas stundas laikā var sniegt nepieciešamo palīdzību, ja tā pastāvīgi nenotiek vienas konkrētas dakteres dēļ! Šī situācija, iestādes attieksme ir absurda!

12.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена berniene 12.11.2018

Vadîba atvainojās personīgi un problēma tikšot risināta. Tas protams tas neieekonomēja manu laiku, bet jauki, ka tiek pamanīts un tiks risināts.

B

Комментарии (2)

A Antons Pultenieks 17.06.2021

Šodien tieši tas pats, ārsts strādā līdz 17:00, bet jau pirms 16:00 esot aizgājis, nogaidīju pusstundu un devos prom. Reģistratūrā teica, ka, iespējams, tualetē. Pusstundu? Kopā ar ārsta palīgu? Nožēlojama poliklīnika!

B Brakazjabra 18.02.2022

Man šodien bija atteikts vizītē kā akūtam pacientam ar sāpošu kaklu un iesnām. Labi, saprotu, kovids un tā tālāk, pieņemt bez pcr testa nevaram. Bet varēja tak ieteikt kā ārstēties nevis piedāvāt skalot kaklu ar kumelīšu tēju un pierakstīties vizītei uz martu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы