LV RU
www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Apkalpo šausmīgi rupjas pārdevējas sieviete gados ar tumšiem matiem un gara auguma. Nemāk sasveicināties rupji atbild nekad pie kases nav, ilgi jāgaida. Negribas uz šito veikalu nākt. Viss laipnāka pārdevēja tas ir pārdevēja maza auguma. Ātri un laipni.

08.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (4)

BondsBonds 09.12.2019

Ko piebilst. Ej uz citu veikalu, kur pareizais pārdevējas garums un matu krāsa.

S Sandis K. 09.12.2019

Tak pazūdi no šī saita Tu cērme! xD

Z ZamuelsS 11.12.2019

A tu pats sūdzības autors esi laipni aicināts pastrādāt kaut vienu stundu par kasieri. KAd tev bļauj virsū, uzdod debīlu jautājumus, prasa rupji skaidrot čeka pozīcijas, sūdzam uz tevim un lamājas, un vēl iesaku tev pastrādāt ar pensionāriem un honora tautu... Nu tad vispār būsi cilvēks ar vislīdzsvaroto psihoemocionalitāti.

V voldemars223 10.02.2020

mego tads bardaks cenas neatbilst,daudziem precam nav cenas,pardevejas klacojas par pircejam,es no loga redzu ka vaditaja stav un pipe visu dienu un klacojas ar veCiem svesiem.bardaks veikala.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы