LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

RIMI/Maxima - Slikts serviss

Pircēji tiek pataisīti par zagļiem. Biju Maxima nopirku žurnālus, tad devos uz rimi, lai nopirktu pārtiku. Kad par pārtiku rimi veikalā biju samaksājusi un devos laukā, vārti sāka pīkstēt. Protams klāt 2 apsardzes darbinieki un tiek izpētīts mans iepirkumu maisiņš. Tiek noskaidrots, ka Maxima pirktie žurnāli nopīkst ejot rimi veikalā caur vārtiem! Sargi tik nosmējās, ka arī zivis un alkohols pīkstot. Man bija kauns citu cilvēku acīs, jo izskatījos kā zagle. Tak sakārtojiet šo sistēmu! Vairs uz šo rimi nedošos!

Ka

Комментарии (5)

Džozefīne 20.08.2019

Nu nopīkstēja, nekas traks jau nenotika. Jā, arī kāds laša iepakojums vārtos var sākt pīkstēt, man arī ir gadījies, neko, dzīva esmu. :D

Tu Turkey901 20.08.2019

Uzmanības deficīts?!

hola_amigo 20.08.2019

Cilveks uztraucas pamatoti

Ma macbeton 21.08.2019

Varēji papļāpāt ar apsargiem, kā nekā žurnālu pircēju līmenī esat.

Saivii 21.08.2019

Sisteemas kljuuda,nekas traks tachu! Mazaak puksteet...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы