www.sudzibas.lv MAXIMA Kvalitāte

Maximas Cēzara salāti - Kvalitāte

Nopirku Maximā Cēzara salātus. Varēju nepirkt, varēju pagalmā aiziet pagrauzt zāli, atšķirību nejustu. Kādreiz pirku, bija ok, tagad tur nav vistas filejas, pati vainīga, nepētīju, bet likās, ka par 1,99 trauciņā (10 eiro kg) tai tur būtu jābūt. Ir plikas lapas, kuras vienā malā aplietas ar mērci un drusku kubiņos sagrieztu maizi, tā saucamiem grauzdiņiem. Ar mērci aplietā daļa vēl puslīdz ēdama, bet tā ir labi, ja 1/3, pārējais sausas lapas. Neiegrābieties šajā kulinārijas brīnumā.

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 03.08.2022

Labdien!
Vēlamies informēt, ka MAXIMA LATVIJA SIA tiek ražoti divu veidu Cēzara salāti – “Cēzara salāti ar grauzdiņiem” un “Cēzara salāti ar cāļa fileju”.
Jūs esat iegādājusies “Cēzara salāti ar grauzdiņiem”, kuru sastāvā cāļa fileja nav paredzēta.
Novēlam patīkamu iepirkšanos MAXIMA tīkla veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

E

Комментарии (2)

Салатики из максимы это как пицца из чили пиццы.

S sannas 06.08.2022

Pie plaukta stāvot vajag skatīties kas rakstīts uz cenas un galu galā uz kastītes arī. Ja izlasītu, tad nenāktos tagad pašai sevi apkaunot.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы