LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Vilšanās

Maxima - Vilšanās

Vairāk pārdomas: pēc rekonstrukcijas sagaidījām maximas atvēršanu Pļavniekos, izstāvēju rindu pie laimes rata, sajutos kā liela veiksminiece, jo uzgriezu pašu veiksmīgāko laimestu/tā man vismaz šķita/-50%atlaide mājsaimniecības precēm. Kad aizgāju karti izmantot, saliku pilnu grozu ar trauku mazg. Līdz. , tualetes tīr. Līdz. , lupatiņas veļas krāsas saglab. , tīrāmo pastu, istabas augu mēslojumu. Kad pie pirmās kases kaut kas negāja un 2 kasieres ar tekstu, ka nav pirmā reize, ka tā notiek, lai pārbaudu, vai nav kāda akcijas prece. Aizgāju, pārbaudīju, gāju pie citas kases un tur uzzināju interesantu versiju;izrādās, ka šajā gadījumā mājsaimniecības preces ir švammītes, pakaramie un citi... Štrunti. Nudien nezināju, ka maximai ir tik švaka mājsaimniecība! Lieki piebilst, ka mans "laimīgais"kumons tā arī netika izmantots, laikam būs jāpakar uz... Pakaramā. "veiksmīgā"Evita

23.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

Al AlEl 23.01.2020

Nejauc sadzīves ķīmiju ar saimniecības precēm.

Nejaucu-kupona nosaukums:-50% visām mājsaimniecības precēm.

Li Livva 23.01.2020

Tas apmēram tāpat kā smalkmaizītēm un uz vietas gatavotajiem maizes izstrādājumiem cik tur % atlaide pēc 20.00 Pie kases lielākā daļa pārstāj būt šajā kategorijā. Nezin kas ir kēkss, virtulis u.c, bet, Maximasprāt, ne smalkmaizītes, ne maizes izstrādājumi tie nav.

BondsBonds 23.01.2020

Tas jau bija pirms nedēļas vai divām, atvēršana.. Bet, jā, tas ir diezgan nesmuki..

Džozefīne 24.01.2020

Eiropas problēmas, nedabūja podu tīrītāju ar atlaidi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы