www.sudzibas.lv MAXIMA Veikala darbiniece gaļas nodaļā nepieklājīga, rupji atbild

Maxima - Veikala darbiniece gaļas nodaļā nepieklājīga, rupji atbild

Veikala darbiniece gaļas nodaļā nepieklājīga, rupji atbild. Tā vietā, lai atbildētu uz manis uzdotu jautājumu par veikala produkciju, agresīvi sāk skaidrot cik liela nekārtība ir veikala noliktavā un, ka preču piegāde notiek tik slikti un neorganizēti kā nekur citur. Šādi darbinieki grauj visa uzņēmuma prestižu. Lūdzu pieņemt attiecīgus, darba likumdošanā paredzētos mērus, attiecībā uz šo konkrēto darbinieku.
Šodien, t. I. 9.11.2021. , plkst 12.00.
(darbiniece tajā brīdī bija nodarbināta ar fasētās vistas produkciju iekraušanu plauktos.)

09.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 09.11.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Lūdzu uzrakstiet veikala adresi, lai varam informēt veikala vadību par šo situāciju.
Ar atbildīgo darbinieci tiks veiktas pārrunas un atgādināti viņas tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

Дополнено Raitis Zvanītājs 10.11.2021

Kurzemes iela 36, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101

Дополнено Raitis Zvanītājs 10.11.2021

Paldies par Jūsu laipno atbildi, taču pateicoties minētās darbinieces attieksmei pret mani, Maxima veikala vietā devos uz LIDL veikalu otrpus ielai. Pārvarēju sevi un izstāvēju garo rindu. Tur patīkami pārsteidza darbinieku laipnā un korektā attieksme pret pircējiem. Dēļ Jūsu darbinieces, arī turpmāk, iepirkšos LIDL. Arī draugiem un ģimenes locekļiem ieteikšu izvairīties no iepirkšanās Maximas veikalos.

Комментарии (2)

G Gulbenietis 09.11.2021

Kurā maximā tas bija? Neizbesiji viņu ar jautājumu, kā garšo cūkgaļa un, kāpēc tā nesaka oink? :D

S sannas 29.11.2021

Cik jūtīgs vīrietis 🙄🙄🙄 . Padomājiet, cik tādu neadekvātu pircēju pa dienu salasās. Es novērtēju ikviena cilvēka darbu un uz veikalu nāku konkrēti pēc produkta, nevis ar stulbiem jautājumiem .

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы