www.sudzibas.lv MAXIMA Veci, smirdīgi šokolādes sieriņi Magija

Maxima - Veci, smirdīgi šokolādes sieriņi Magija

Šodien, 03.05.2024, gājām iepirkties, ieraudzījām sieriņus Maģija ar atlaidi par 0,19€, paņēmām 11 gab., jo lēti. Atnācām mājas un uzreiz izdomājām apēst pa vienam. Nokodu gabaliņu un sapratu, ka tie ir sabojājišies, smirdīgi, negaršīgi, skābi un it kā garšotu pēc rauga. Derīguma termiņš labs 06.05.2024, laikam turēti neatbilstošos apstākļos. Tirgo ar lielu atlaidi, tad laikam jau zina, ka tie nav labi. Lūdzu pievērst tam uzmanību un atgriezt cilvēkiem naudu par tiem, kā arī izņemt no tirdzniecības.

03.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Pircēja10 03.05.2024

Maxima atrodas Slokas ielā 115

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 09.05.2024

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Nekavējoties informējām veikala atbildīgos darbiniekus, kuri veica operatīvu kvalitātes atbilstības pārbaudi sūdzībā minētajam produktam, lai novērstu iespēju, ka tirdzniecībā atrodas neatbilstošas kvalitātes produkcija.
Novēlam patīkamu turpmāko iepirkšanos MAXIMA Latvija veikalos un ceram, ka tā nesagādās vilšanos!
Lūdzam nosūtīt foto ar produktu, pirkuma čeka numuru un PALDIES kartes numuru uz [email protected]

P

Комментарии (1)

S sannas 03.05.2024

Ne smaka , ne rauga garša fotogrāfijā nav redzama. Pretenzijas par rauga garšu pie ražotāja, jo izplatītājs raugu iekšā iejaukt nekādīgi nevar.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы