LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Veca produkcija

Maxima - Veca produkcija

Pretīgi. Vakar nopirku ikrus, kuruš šodien burciņu attaisot.. Tāda smaka, ka apvemties. Izbojāja svētku prieku. Termiņš gada beigas. Śorīt izmetu čeku, nepadomāju, ka būs tāds izgāziens. Kaut gan, ja ļoti labi grib, var pārbaudīt, norēķinājos pašapkalpošanās kasē ar norēķinu karti. Un tā kā dzīvoju netālu, nebija laiks ikriem sabojāties. Un par naudas atgriešanu, neceru. Nebija lēti, ap 11.00 eur. Uzmanāties pirms šādiem pirkumiem. Sapratu, ka līdz šādu produktu atvēršanas, jāuzglabā čeks. Laikam tā jādara pie katra produkta. Esmu vīlusies.

27.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 27.06.2019

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Lai varētu noskaidrot radušos situāciju, lūdzu uzrakstiet veikala adresi, kur ikrus iegādājāties.
Uz e-pastu [email protected] atsūtiet precīzu preces nosaukumu, svaru, deriguma termiņu, ražotāju un svītru kodu. (varat nosūtīt arī preces foto)
Atvainojamies par sagādatajam neērtībām

In

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы