LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Vājprātīgi, augstprātīgi darbinieki

Maxima - Vājprātīgi, augstprātīgi darbinieki

Gribēju izteikt gan sūdzību, gan pateikt mīļu paldies.

Šodien iegājām Rusova 1 Maxima veikalā, vēlējāmies nopirkt 15kg kartupeļu meklējām cilvēku kurš mums varētu palīdzēt jo zālē nekur nebija maisi ar kartupeļiem, piegājām pie meitenes, kas netālu no dārzeņu nodaļas lika cepumus viņa pateica, ka nesaprot neko no tā, bet sameklēs cilvēku, kas, to izdarīs meitene devās cik noprotams noliktavā, lai kādu pasauktu pēc brīža iznāk vīrietis (iespējams darbinieks) jo nebija viņam nekādu atpazīšanas zīmes ne vārds piesprausts prasa, kas noticis mēs izstāstām situāciju. Viņš pasaka pagaidiet ieiet iekšā noliktavā iznāk ar maisu kartupeļu.
Jautājām 2 reizes pa cenu viņš atbildēja, ka, to nevar izdarīt, ka, lai iet pie kases.
Ok nopirkām atlikušo un devāmies pie kases izstāvējām rindu devām maisu kartupeļu
kasiere tāda maziņa ar brillēm, 5 reizes mēģināja nesanāca viņai, tad sāka diskutēt paaugstinātā tonī ar mums, ka viņiem sistēma neiet utml... Vienvārdsakot izturējās pret mums rupji... Tad piecēlās no krēsla un pajautāja vai mēs gaidīsim... Viņa ies noskaidrot...
Mēs palikām gaidot..
Viņa aizgāja kaut, kur pēc brīža atnāk darbinieks vārdā Mārcis, kas atvainojās mums vispirms paņēma kartupeļu maisu aizgāja, un atnāca nepilnu 5 minūšu laikā ar cenu, vēlreiz atvainojās un atrisināja attiecīgo situāciju... Tiešām priecē, ka ir tādi darbinieki, ka attiecīgais puisis, bet žēl, ka Maxima Latvija strādā šādi kasieri, ka tā sieviete jo paaugstināt balsi uz cilvēku!? Tikai dēļ kartupeļiem!?
Un + vēl 5 darbinieki nemāk uztaisīt cenu uzlīmi kartupeļu maisam!? Varbūt, tad ir vērts padomāt vai šādi darbinieki ir vajadzīgi!?

09.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 12.08.2020

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Esam veikuši pārrunas ar atbildīgajiem darbiniekiem un atgādinājam viņu tiešos darba pienākumus.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.

Комментарии (3)

V Viesis2020 09.08.2020

Smieklīgi.Vispār,jā,katrā kasē pec logikas jābūt kodam tādiem maisiem ka burkāni,kartupeļi un tml.BET!tikai lai vienkaršot tadu situāciju,bet principā tas darbinieks kurš deva jums to maisu,vinam pašam bija jāuztaisa tādu kodu un iedot kopā ar maisu lai jus to varetu iedot kasierim.Tas nav kasiera pienakums.tapat ka vina principa nedrikst nekur iet kko noskaidrot,jo nedrikst atstat savu darbavietu.to ka vina ar jums runaja "paaugstinata"toni visdrizak jusu pasu subjektivais viedoklis,vai ari jus pasi atlavusies paaugstinat balsi uz kasieri.redzu to biezi veikalos,klienti uzskata ka darbinieki ir vinu personigi kalpi,kuriem vini,klienti maksa naudu un tapec var kapt uz galvas.Kasieres vieta es butu izsaukusi atbildigo darbineku un ignoretu jebkuras rupjibas no jusu puses,jo tadu klientu pa dienu pari simtam iet.Šaja situacija jums ir taisniba tikai viena lieta-kodam jabut.bet to jasarupe specialam darbiniekam...un nekadiem 5 darbiniekiem nav jazin ka taisit kodu.to zina konkretas nodalas darbinieks,vai vitrinas darbinieks vai vadiba.parejiem ir pašiem savi pienakumi.jus vel paludziet apkopeju pie kases sesties,nu ka vina tacu maxima darbinieks a tur rindas

Jimmy Darling 09.08.2020

Maximā katram zāles darbiniekam ir sava nodaļa, tapēc meitene,kas krāmēja cepumus, nevar zināt, kas notiek augļu un dārzeņu nodaļā, visu, ko viņa varēja izdarīt ir pasaukt cilvēku, kas atbild par to nodaļu

Idiotshdkw 09.08.2020

Ka var ta iztureties pret Maxima darbiniekiem? Tas ka jus izvelejas šikam darbam, nenozīmē, ka pret darbiniekiem var tā izturēties. Es vienmer Maximas pardevejus apbrīnoju un man ir liela pacietiba uz viniem. Vispar iesaku jums pastrădāt tur.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы