Maxima - Tukšums

Kāpēc,Bauskas abās maximās nav ne Ziemassvētku dekorācijas,salvetes,ne sveceītes,tikai kapu sveces,visu nedēļu gaidu kā nav tā nav. Ir 2.varianti,vai nu slikti vadītāji,vai nepietiekams preču daudzums lielajās noliktavās,bet priekš kam tad taisa akcijas,uz ko-tukšu gaisu? Vai lai tikai pircējs ienāk veikalā un nopērk sev nevajadzīgu lietu,kaut nācis kaut tikai ,piemēram,pēc salvetēm,kuras nav dabūjis,un aizstājis piemēram ar eļļu?

08.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 08.12.2021

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā un akcijas preču piedāvājums veikalos ir atšķirīgs. Ar aktuālo preču sortimentu lūdzam iepazīties veikalos klatienē.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

I

Комментарии (2)

I IRKOTEIKT1 08.12.2021

Tapēc ka mazās maximas, kur var iet bez sertefikāta, ziemassvētku rotājumi nav pirmās nepieciešamības prece un arī ne pārtikas prece

P Palīgs neskaidrajiem 08.12.2021

Nē, tā nav pareizā atbilde. Drīzāk tā doma ir tāda, ka nevakcinētiem kapu sveces var noderēt vairāk kā ziemssvētku rotājumi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы