LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Labdien. Es esmu viens no tirdzniecības aģentiem ,kurs strāda Maxima, Deglavas iela 67. Loti gribētos lai ši problēma tiktu atrisināta. Nav iespējams normāli stradat ar menedžeriem,kuri gandrīz katru dienu nekorekti izsākas aģentu adrese. Ari ar lamuvārdiem. Menedžere Gunita, staiga pa, zali un rada aģentiem ar pirkstu uz preci kuru viņa grib, un čukst ka tad viņa ļaus papildizvietojumus. Bonusus viņai ved uz majam. Vina ir neadekvāta uz jautājumiem, atbild rupji, apsauka aģentus acis ka viņi ir sapuvusi cilvēki. Loti daudzas nodaļas nav mainitas planogrammas jau mēnesiem ilgi,. Kad viņus mierīgi prasa samainit, viņa suta uz 3 burtiem un piedava mainit pašam. Loti rupja ir, ari menedzere no kosmētikas nodaļas, Jelena. Biju aculiecinieks ka viņa bļava uz aģenta ar lamuvārdiem, teica ka viņai nav laika labot atlikumus. Visu laiku kliedz ka nervoza. Biju ari liecinieks, ka menedžeres čukstas ar apsardzi, kas ko nesis, ir aizdomas ka ari zog kopa ar apsardzi. Veikals ir parbazts ar nesaskanotiem izvietojumiem, tāpēc rodas problēmas izvietot saskanotus

I

Комментарии (2)

Dainis 07.05.2018

Pēc rakstītā radās iespaids, ka esat zoodārza iemītniece, nevis maximas darbiniece, kaut gan reizēm atšķirību pateikt grūti.

VietējaisNoRajona 17.05.2018

Tas izskaidro lielās izpārdošanas. Ar vadību parunājot pie tējas tases, tā liekas, nav sanācis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы