www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Vēlējos iegādāties AVIKO kartupeļu pankūkas, kas bija akcijā 1+1,bet sajaucu izstrādājumus, lai gan abi bija vienā saldētavā. Mašīnā konstatēju, ka par daudz samaksāju un vēlējos atgriezt preci uz ko man kategoriski tonī tika atteikts, jo viņiem aktā nav tādas ailes, ka es sajaucu preces. Noveda mani līdz asarām, jo man tā bija pēdējā nauda...

31.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 03.06.2024

Labdien!
Paldies Jums par ziņu!
Vēlamies informēt, ka MAXIMA Latvija SIA veikali ir pašapkalpošanās veikali un neatbild par klientu preču izvēli un to atbilstību paredzētajām vajadzībām.. Pirms izvēlētās preces iegādes, klientam ir iespēja ar to iepazīties un izvērtēt tās nepieciešamību.
Lūdzam vērst uzmanību, ka 14 dienu atgriešanas tiesības stājas spēka tikai gadījumos, kad prece iegādāta interneta veikalā.
Pamatojoties uz augstāk sniegto informāciju, prasība par preces atgriešanu nav pamatota.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Комментарии (5)

Velvetpopstar 31.05.2024

Veikals drīkst preci nepieņemt atpakaļ, ja pircējs ir bijis neuzmanīgs savas vainas dēļ, tādas ir viņiem tiesības, vajag būt uzmanīgam iepērkoties.

S Sīka2 31.05.2024

Pati vainīga esi un nav ko , tagad raudāt.

D desumaize 01.06.2024

parasti cilvēks kurš iepērkas par pēdējo naudu ,īpaši uzmanīgi izvēlas preces ,

S sannas 01.06.2024

Iesaku jums vispirms pārliecināties kādos gadījumos tiek/netiek atgriezta nauda. Ietaupītos asaras veikalā un šī sūdzība.

M Mēnesis 02.06.2024

Tur jau veikals nav vainīgs 😀😀😀

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы