www.sudzibas.lv MAXIMA slikts serviss

Maxima - slikts serviss

Konstanti ievēroju, ka Salacgrīvas veikalā "MAXIMA" strādā tikai 4 pašapkalpošanās kases, no kurām tikai vienā ir iespēja maksāt ar skaidru naudu, un neviena parastā kase. Veikalā vienmēr veidojas garas rindas, jo 80% no veikala apmeklētājiem vēlas maksāt ar skaidru naudu. Turklāt, liela daļa no veikala apmeklētājiem ir pensionāri, kuri neprot ātri darboties ar šīm kasēm, kas ļoti ieildzina procesu (novēroju, ka viņiem neviens darbinieks arī neiet palīdzēt). Ja strādātu viena parasta kase, un tad, pēc nepieciešamības, ja ir kāda problēma pie pašapkalpošanās kasēm, aiziet palīdzēt, kā tas notiek citos veikalos - tas veicinātu efektīvāku un ātrāku darbību visā veikalā! Lai nav jāstāv rindā uz pašapkalpošanās kasi 10 minūtes!

06.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 08.05.2024

Paldies par sniegto informāciju un novērojumiem. MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka vērsāt uzmanību uz procesiem, kas mums ir jāuzlabo un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu MAXIMA Latvija

U

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы