www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Pie pašapkalpojošās kases ļoti bieži nav kasiera, kas varētu sniegt atbalstu, kasieris jāmeklē pa visu veikalu. Tā kā man nebija laika gaidīt, kad pārdevēja atnāks gāju pie info kases. Vismaz tur bija pārdevēja.
Cenas neatbilst, kas atrodas pie plaukta un kas kasē. Par to pasakot kasierei viņa pat necenšas atrisināt situāciju. Beigās tikai pateicu, lai aiziet apskatās pie plaukta, ko protams viņa neizdarīja. Tādā veidā maldinot pircējus.
Par laipnību nemaz nerunāsim, neatsaucīgas pārdevējas.

21.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 21.09.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Ar atbildīgajiem darbiniekiem tika veiktas pārrunas un atgādināti viņu tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

L

Комментарии (4)

K Kilimandžaro 21.09.2021

Maximā ir jāzin savu vietu. Sen jau zināms ka pukstēt un čīkstēt tur nevar. Neredzu jēgu šai sūdzībai jo nekas tajā veikalu ķēdē nemainīsies. Ir pienācis laiks samierināties.

MURAKAMI 21.09.2021

Veikala adresi mums pašiem ir jāuzmin?

Good Intentions 21.09.2021

Tomēr bija viena kasiere jebkurā gadījumā nav kasieres pienākums un pieļauju, ka jau tā viena pati rāvās uz visām pusēm.

L Līga 21.09.2021

Nerāvās gan uz pusēm kasiere tajā brīdī pie info kases! 😉 Tas bija no rīta.
Un tā jau nav pirmā reize, kad tanī veikalā pie pašapkalpojušām kasēm nav nevienas pārdevējas! Stāvi un gaidi, kad atnāks pārdevēja.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы