www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana

Maxima - Slikta apkalpošana

Es biju maximā 7/09/22 pulksten 19.30. Gāju pie pašapkalpošanās kases. Kad es svēru vīnogas, man bija nepieciešama konsultanta palīdzība. Es palūdzu konsultantes vārdā zaigas palīdzību, kura tai laikā sēdēja. Es lūdzu viņu pienākt 2 reizes, uz ko viņa kaut ko nesaprotamu atšņāca. Beigās viņa tomēr negribot pienāca, ļoti neapmierinātā tonī kaut ko nomurmināja un ar pirkstu norādīja. Uz jautājumu: “Kāpēc jums tāda attieksme? ”, viņa atbildēja: “ Ja jums te nepatīk, tad varat šeit nenākt! ” Šīsieviete sabojāja manu garastāvokli uz visu vakaru.

07.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 08.09.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Ar atbildīgo darbinieku tiks veiktas pārrunas un atgādināti viņa tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām, kuras mums jāuzlabo.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

R

Комментарии (7)

C Cilvēks16 07.09.2022

Kāda palīdzība var būt nepieciešama sverot vīnogas? Preces nosaukumi ir tādi paši kā cenu zīmē zālē. Vēl var būt, ka ir bijusi svara nesakritība,ja vīnogas bija novietotas ārpus svariem, vai kopā ar vīnogām ir nosvērts maks, mobīlais u. t. t. Pēc būtības, konsultants pats redz ja kādam ir kaut kāda kļūda, papildus iedegas sarkanā gaismiņa un Jūs neko nevarat vairs noskenēt.. Konsultants pats pie Jums pienāks... Šādiem neapmierinātajiem pircējiem ieteiktu pašiem pastrādāt 13 stundas dienā un 5 dienas pēc kārtas, kas ir atļauts strādāt. Vispār, vai konsultantam pēc Jūsu domām būtu pieaugušam cilvēkam ar pirkstu jārāda kura prece ir īstā? Kāpēc neviens nelasa kas ir rakstīts ekrānā?

Good Intentions 08.09.2022

Nemāk izmantot meklētāju - tāda palīdzība vajadzīga.

Виноград - 2 евро 14 центов.
Испорченный вечер - бесценно :D

G Gulbenietis 08.09.2022

Var būt vecs cilvēks, kurš pirmo reizi izmanto pašapkalpošanās kasi. Iespējams, jauns cilvēks ar invaliditāti visu laiku šīs kases ignorēja un pirmo reizi sadūšojās izmantot. Moš visu nakti dzēru un no rīta rokas dreb tā, ka uz ekrāna nevaru neko uzspiest. Brēkt virsū arī nevajag.

G Gulbenietis 08.09.2022

Var būt :D

S Sīka2 08.09.2022

Pareizi tev pateica. Aizej un paraudi dura.

S sannas 08.09.2022

Tā izskatās, ka autore gribēja ātrāk pierīties to šņabi, ko pirka. Ja gāja uz robotiem, tad varēja laicīgi nosvērt sveramo produkciju zālē uz svariem un uzlīmēt uzlīmi.
Konsultante taču negāja klāt un nejautāja kāpēc tāda debila atnāca uz robotiem. Kāpēc tad jājautā darbiniecei par viņas noskaņojumu un attieksmi? Tā nav pircēja darīšana . Es nesaprotu kā var atnākt uz veikalu un pāris minūšu/sekunžu laikā sadirsties ar pārdevēju? Kāpēc man nekad nekur nevienā veikalā nav bijušas problēmas?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы