www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana

РешеноMaxima - Slikta apkalpošana

Maxima 2x Nīcgales iela 46a , lūgums pārrunāt ar saviem darbiniekiem par to kā vajag uzvesties apkalpošanas personālam it īpaši krievvalodīgai sievietei ar brillēm,gaišiem matiem tajā Maxima, kura katru reizi strādājot pie kases vai pašapkalpošanas kasēm , sieviete brēc un ir neapmierināta , ka viņai kaut kas ir jādara. Nopūšas, kad jāpieceļas no krēsla. Vecs cilvēks prasa palīdzību, bet uz viņa bļauj no tāluma nepienākot.

21.02.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 21.02.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Ar darbiniekiem tiks veiktas pārrunas un atgādināti viņu tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Жалоба успешно разрешена Aleksx 21.02.2022

tika saņemta atbilde no Maxima.

A

Комментарии (1)

I imels 14.03.2022

Nu - maximai tas norm.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы