LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana

Maxima - Slikta apkalpošana

Šodien sanāca tāda situācija, ka netika ņemts vērā klientu sašutums par to kā tiek apkalpota klientu Rinda, kura bija pusveikala garumā un strādāja tikai viena kase no trijām, kur pārdevēja apgalvoja, ka viņas jau strādā no 07: 00 pie kases, lai gan veikals strādā no 08: 00 pārējās esot pusdienās tāpēc viņa ir vienīgā kas šobrīd strādā. Atvainojiet, piedodiet manuprāt tas nav pieņemams, jo tā nevar būt, ka pārejās divas ir devušās pusdienas, kas nevar apkalpot cilvēku rindu kurā sievietei vienā rokā bija mazs bērns un iepirkumu grozs un viņai nācās stāvēt tik garā Rindā un gaidīt, kad viņa tiks apkalpota. Es ļoti ceru, ka tiks atrisināta situācija un tiks ņemts vērā arī pašu klientu viedoklis attiecībā uz šo situāciju.

27.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 28.09.2020

Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju!Lūdzam precizēt veikala adresi un atsūtīt informāciju uz [email protected] , lai mēs varētu noskaidrot apstakļus un izrunāt starpgadījumu ar darbiniekiem!

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

Комментарии (5)

V Veselssaprāts 27.09.2020

1. Nevajag iet uz veikalu ar mazu bērnu.
2. Maximai visu laiku ir nepieciešami kasieri, droši varat pieteikties, lai atrisināt šo "nepieņemamu" situāciju, ka darbinieki ir atļāvušies aiziet pusdienot.

P Pētnieks290 28.09.2020

Tas ka veikals strādā no 8, nenozīmē ka arī tā darbinieki strādā tāpat. Pircējiem tas tiek vērts 8: 00, darbinieki atnāk uz 6-7, jo jāsagatavo darba vietu darba dienai, galu galā jāizvieto avīzes, jānoņem vakardienas preci utt. Nevajag katrai sūdzībai pievienot mazo bērnu vai grūtnieci, manās acīs tas piemēram situāciju nemaina. Katram darbiniekam ir konkrēts grafiks ka arī laiks pārtraukumam. Šodien Rindas būs vienos, rīt trījos, to nevar paredzēt. Jūsuprāt cilvēkiem būtu jāsež pamperos līdz veikala slēgšanai, un ēst/dzert mājās? Nav kasieru, atrast viņus nav tik viegli, jo ir liela slodze, stress un daudz papildienākumu, tiešām domājat ka viņi tikai kasē sež? Un viss tas par minimālo likmi... Sludinājumi ir, gribētaju nav. Nāciet strādāt. Būs kasieri. No jūsu sudzībam mainīsies tikai tas ka arī esošie darbinieki pametīs savas darba vietas, jo vadība piespiedīs viņus stradāt bez partraukumiem... Jo katru tirgotāju uztrauc tikai peļņa, nevis darbinieki. Tā bija vienmēr, tā ir, un tā būs. Īpaši maxima veikalos.

H Helsu 28.09.2020

Tiks atrisinats, no sodienas kasieri pusdienas neies!

Bet ja tiek runats par mazo x maximu, tad kasieri ierodas 7:00 darba, jo vinu pienakumos nav tikai kases zona un 12:00 sakas pusdienlaiks. Isti neizprotu, ko jus velejaties, lai kasieris skrien no pusdienam prom un strada atlikuso dienu bada? Jus tac sava darba vieta nelaidisiet iespeju aiziet pauze? Pastavet maksimums 10 minutes rindā un novelet darbiniekam labu dienu, tiesam vel nav nevienu nogalinajis.

H Helsu 28.09.2020

P. S vini ari ir cilveki un velas est, pipet, padzerties, padirst un pacurat utt vai vnk pasedet klusuma 10 min. Cieniet cilvekus kuri strada darbus, kurus nav vēlme darit jums.

Jimmy Darling 28.09.2020

varējāt nolikt grozu vai bērnu uz zemes, ja redzejāt,ka ilgi būs jāstāv. ka tik pieminēt bērnu un pasūdzēties. Kā jau minēja iepriekšējais komentārs, varat iekārtoties maximā par kasieri un strādat bez pusdienām, esiet piemērs citām kasierēm

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы