www.sudzibas.lv MAXIMA Sabojājusies gaļa . Un vēl muša iekšā iepakojumā

Maxima - Sabojājusies gaļa . Un vēl muša iekšā iepakojumā

Kuro reizi pērku maxima , malto gaļu , vienu dienu nostāv ledusskapī, un viņa ir sabojājusies un smird! Šodien nopirku maxima malto gaļu un mājās gatavojot malto gaļu uzliku uz pannas un tur ir muša beigta, un vēl gaļa sabojājusies ! Es šaubos kad tas ir normāli kad kuro reizi pērc gaļu un viņa ir sabojājusies. Šī bija laikam pēdēja reize kad jebko pērku tajā veikala .!

30.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

30.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 31.05.2024

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atsūtīet pirkuma čeku un atrakstiet kurā Maxima veikalā ir notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

Комментарии (2)

K KM Trade 30.05.2024

Pilnīgi piekrītu.
Akrapole Rīga Maksimā vairākas reizes ir nopirkta veca gaļa.

S sannas 31.05.2024

Jārēķinās, ka no veikala līdz mājas ledusskapim paiet kāds laiks. Tādā karstā laikā es laikam neriskētu nēsāt apkārt neapstrādātu gaļu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы